"Не буду терпіти": Ексдружина Остапчука вперше назвала причину їхнього розлучення й чи спілкується з ним

Ексдружина шоумена Володимира Остапчука, блогерка Христина Горняк, розповіла, що стало причиною для розірвання їхнього шлюбу, передають Патріоти України.

Так, Христина зазначила, що на момент розлучення з колишнім вона ще мала до нього почуття. Тому, за словами блогерки, до розлучення призвела певна ситуація. Її подробиці вона не стала розкривати, але натякнула, що вона не впевнена, що шоумен все ще її кохав на той момент.

"Є табу, які я взагалі не сприймаю у стосунках, у родині. І я не буду їх терпіти. Є моменти, коли в річницю шлюбу, наприклад, мій колишній чоловік виставляє річницю нових стосунків. Не знаю, може, у когось любов і пройшла. Я можу тільки про себе говорити, про свої причини й думки на момент розлучення, але це не тому, що пройшла любов з мого боку", -пояснила колишня дружина Остапчука в програмі "Балючих тем".

Тим не менш Христина протягом декількох місяців відвідувала психолога, щоб налагодити свій емоційний стан. І наразі намагається будувати щасливе особисте життя. Однак, вона запевняє, що бачить біля себе коханого, який не має творчої професії. До того ж, на думку, Христини він має бути "більш емоційно стабільним" за неї, щоб "вдома не було "пожежі". І додає, що нині з Володимиром Остапчуком зовсім не спілкується, хоча й пропонувала йому мирно поділити їхнє спільне майно.

"Користуються безробіттям": Зірка "Скаженого весілля" розповіла, наскільки впали доходи артистів під час війни

середа, 29 травень 2024, 11:22

Популярна українська акторка Віра Кобзар ("Скажене весілля", "Джованні", "Родичі", "Ми більше ніж я") в інтерв’ю OBOZ.UA розповіла, які гонорари зараз платять артистам, інформує UAINFO.org. Аристка каже, що вперше на знімальний майданчик та театральну ...

"Мені не сподобалося": Дмитро Коляденко зізнався, чому більше не спілкується з Іриною Білик

вівторок, 28 травень 2024, 17:43

Актор, хореограф та шоумен Дмитро Коляденко, який довгий час після розриву з Іриною Білик підтримував з нею дружні стосунки, вразив зізнанням. За його словами, вони припинили будь-яке спілкування з грудня минулого року. Каже, що вони посварилися через ...