
Російська тенісистка Олена Весніна заявила, що її будинок пограбували, злочинці вкрали в тому числі й олімпійські медалі, повідомляють Патріоти України з посиланням на Комерсант. "
Нас із чоловіком не було вдома всього декілька годин, – зазначила тенісистка. – Коли повернулися з вечері, то виявили, що вкрали медалі".
"Вони лежали в спортивній сумці, не на видному місці. Я не прибрала їх у сейф, тому що показувала дітям в тенісному клубі. У будь-якому випадку сейф теж зламали, вкрали коштовності і прикраси, не взяли тільки документи", – розповіла Весніна.
Олена Весніна є олімпійською чемпіонкою Ріо-2016 і срібною призеркою Токіо-2020.
Виконавець в останні роки тримає особисте життя подалі від камер. Проте деякі подробиці артист все ж таки розкриває. Зокрема, співак офіційно підтвердив, що більше не самотній. Артист це зробив в Instagram-stories, опублікувавши доволі пікантні кадри з...
Британський промоутер Едді Гірн оголосив ім'я наступного суперника Олександра Усика після того, як той відмовився від усіх чемпіонських титулів, повідомляє Boxingscene. За словами Гірна, суперником українця стане американець, передають Патріоти України...