
Російська тенісистка Олена Весніна заявила, що її будинок пограбували, злочинці вкрали в тому числі й олімпійські медалі, повідомляють Патріоти України з посиланням на Комерсант. "
Нас із чоловіком не було вдома всього декілька годин, – зазначила тенісистка. – Коли повернулися з вечері, то виявили, що вкрали медалі".
"Вони лежали в спортивній сумці, не на видному місці. Я не прибрала їх у сейф, тому що показувала дітям в тенісному клубі. У будь-якому випадку сейф теж зламали, вкрали коштовності і прикраси, не взяли тільки документи", – розповіла Весніна.
Олена Весніна є олімпійською чемпіонкою Ріо-2016 і срібною призеркою Токіо-2020.
Хрещення четвертої дитини Притули відбулося у знаковому на тлі масованих російських атак місці — Києво-Печерській лаврі. Зворушливими фотографіями з хрестин волонтер поділився у неділю, 21 червня, на особистій сторінці у Facebook, передають Патріоти Ук...
21 червня, принц Уельський Вільям відзначає свій 44-й день народження. Майбутній король Великої Британії народився в 1982 році в сімʼї принцеси Діани та тоді ще принца Чарльза, проте батьки згодом розлучилися, а мама Вільяма загинула в трагічній ДТП в ...