
Російська тенісистка Олена Весніна заявила, що її будинок пограбували, злочинці вкрали в тому числі й олімпійські медалі, повідомляють Патріоти України з посиланням на Комерсант. "
Нас із чоловіком не було вдома всього декілька годин, – зазначила тенісистка. – Коли повернулися з вечері, то виявили, що вкрали медалі".
"Вони лежали в спортивній сумці, не на видному місці. Я не прибрала їх у сейф, тому що показувала дітям в тенісному клубі. У будь-якому випадку сейф теж зламали, вкрали коштовності і прикраси, не взяли тільки документи", – розповіла Весніна.
Олена Весніна є олімпійською чемпіонкою Ріо-2016 і срібною призеркою Токіо-2020.
Тепер вже колишній абсолютний чемпіон світу у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) може провести свої останні поєдинки у США. Про це в коментарі ESPN повідомив спортивний директор українця Сергій Лапін, передають Патріоти України. . За словами ...
Українська акторка Катерина Кузнєцова поділилася своїм щоденним раціоном, розповіла про зміни у харчуванні та пояснила, що допомагає їй підтримувати чудову фізичну форму, передають Патріоти України. Зірка поспілкувалася з підписниками в Instagram і чес...