"Не було виходу": Інсайдер у палаці розкрив, чому Кейт Міддлтон раптово заговорила про свій рак

Британські ЗМІ дізналися справжню причину, чому принцеса Уельська Кейт Міддлтон розповіла про свою боротьбу з онкологією. Понад місяць герцоги приховували її діагноз від допитливих підданих, але інформація все ж просочилася в люди, передають Патріоти України.

До Кенсінгтонського палацу начебто звернулися невідомі, які вже знали про рак у матері трох дітей, тому пара мусила діяти на випередження і розповісти про все самостійно. Про це пишеDaily Mail з посиланням на інсайдера в палаці.

Стверджується, що час публікації відео – 22 березня – був обраний одразу після того, як до Кенсінгтонського палацу дійшла інформація про діагноз Кейт не з лікарні, а від третіх облич.

"У них не було іншого виходу, крім поспішити, щоб випередити події", – поділився інсайдер.

Наразі там не знають, звідки стався витік інформації – з клініки в Лондоні, де принцесі в січні було зроблено операцію на черевній порожнині чи звідкись ще.

Нагадаємо, кілька місяців навколо персони Кейт Міддлтонвирували чутки щодо її раптового зникнення з медіапростору. У мережі припускали версії з комою, зрадою принца, насиллям і втомою принцеси. На ділі все виявилося не так.

Увечері 22 березня на сторінці принца та принцеси Уельських зʼявилося відео, де майбутня королева пояснила, що була змушена взяти паузу в своїх обовʼязках через страшний діагноз.

"Це моє життя": Розлучений Сергій Танчинець відреагував на чутки про романи

п’ятниця, 19 квітень 2024, 16:44

Лідер гурту "Без Обмежень" Сергій Танчинець, якому приписують роман з його піарницею, відреагував на чутки про нові стосунки. Артист зазначив, не має наміру коментувати особисте життя. І просить прихильників не ставити йому запитань про це, а зосередит...

Хоче отримати громадянство США: Принц Гаррі остаточно розірвав зв'язки з королівською родиною і більше не вважає себе британцем

п’ятниця, 19 квітень 2024, 9:50

Принц Гаррі відмовився від права на проживання у Великій Британії та оголосив Америку своїм домом у нових документах. Герцог Сассекський "розглядає" отримання громадянства США, що може означати відмову від королівських титулів. Повідомляється, він дав ...