
Український репер і військовослужбовець Ярмак повернувся до концертної діяльності - вперше від початку повномасштабної війни він вийшов на сцену під час Atlas Festival у Києві, передають Патріоти України.
На пресконференції артист розповів, що нині командує бойовим технологічним підрозділом DARKNODE у складі 412-го полку Nemesis Сил безпілотних систем ЗСУ. Його команда спеціалізується на перехопленні ворожих дронів і технічному забезпеченні аеророзвідки.
"Ми вже четвертий місяць є найкращим підрозділом із перехоплення повітряних цілей серед усіх підрозділів Сил оборони України. Ми добре розуміємося на цьому та чітко усвідомлюємо, яка зараз ситуація", - зазначив репер.
Він наголосив, що ситуація на фронті лишається складною, однак саме культура і національна музика -потужна зброя в боротьбі за свідомість.
"Наша молодь досі слухає багато російського контенту. Це свідчить про серйозну прогалину в культурі, яку потрібно терміново заповнювати. Я не міг стояти осторонь" - пояснив Ярмак. Його виступ мав три ключові цілі:
Британський промоутер Едді Гірн оголосив ім'я наступного суперника Олександра Усика після того, як той відмовився від усіх чемпіонських титулів, повідомляє Boxingscene. За словами Гірна, суперником українця стане американець, передають Патріоти України...
Тепер вже колишній абсолютний чемпіон світу у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) може провести свої останні поєдинки у США. Про це в коментарі ESPN повідомив спортивний директор українця Сергій Лапін, передають Патріоти України. . За словами ...