Не так вже й погано: Ніна Матвієнко розсекретила розмір пенсії та найбільшого гонорару

Народна артистка України Ніна Матвієнко в новому інтерв'ю розповіла, що отримує пенсію розміром 15 тисяч гривень. Також виконавиця розсекретила суму найбільшого гонорару, який отримувала за свій виступ, передають Патріоти України.

Ніна Матвієнко за час своєї кар'єри стала легендою української сцени. Її голос впізнають з тисяч. У розмові з дружиною Дмитра Комарова – Олександрою Кучеренко артистка зізналася, яка сума її прожиткового мінімуму.

Пенсія та гонорари Ніни Матвієнко

За словами 74-річної співачки, звання народної артистки України допомагає їй отримувати на 20 відсотків більшу пенсію. Так, щомісяця Матвієнко отримує 15 тисяч гривень пенсії. Також зірка розсекретила, що найбільший гонорар, який вона отримувала за виступ, становив 10 тисяч доларів. Це дорівнює приблизно 264 тисячам гривень.

"Заробляла я багато, але...": Оля Полякова розповіла, куди напередодні війни витратила усі заощадження

субота, 28 травень 2022, 13:50

У новому випуску програми Дорослі дівчата з Машею Єфросініною співачка зізналася, що залишилася без фінансової подушки. Вона повідомила, що до початку війни Росії проти України вони з чоловіком добре заробляли, але в результаті залишилися без грошей, п...

Ненависть до Пугачової і Галкіна в РФ досягла апогею: Примадонну хочуть позбавити громадянства за антивоєнну позицію

субота, 28 травень 2022, 11:22

Російська співачка і прихильниця Путіна Вікторія Циганова запропонувала позбавити Аллу Пугачову громадянства за те, що вона засудила війну в Україні. За її словами, Примадонна ніколи не прославляла Росію в своїх піснях, передають Патріоти України. "Алл...