
Український співак Монатік розповів, що вже багато років намагається позбутися однієї шкідливої звички, але поки у нього не виходить. Він хотів кинути палити, але через стрес у зв'язку з війною не зміг. Артист вважає, що це дурна звичка, передають Патріоти України.
"Я залежний від нікотину. Я поки не можу подолати бажання покурити цигарку. Особливо під час всього того, що зараз відбувається в Україні", - чесно зізнався Монатік в інтерв'ю Славі Дьоміну.
Також він висловив переживання на рахунок того, що і його діти можуть почати палити. Однак він вірить, що сини все ж підуть в їхню маму Ірину. За словами Монатіка, вона навіть ніколи не пробувала палити.
Крім того, він зазначив, що не буде лаяти дітей, якщо ті почнуть палити. Його підхід до вирішення цієї проблеми буде більш дипломатичним. Він просто розповість синам про всі негативні наслідки і буде сподіватися, що вони прислухаються до нього.
Сезон випускних вечорів змусив багатьох українських знаменитостей згадати власне прощання зі школою. Однак для декого цей день залишив не лише теплі спогади, а й гіркий осад через життєві обставини, сімейні проблеми чи навіть пандемію, передають Патріо...
Український музичний продюсер Володимир Бебешко вперше відверто розповів про серйозні проблеми зі здоров'ям. Три роки тому у знаменитості стався інсульт, через який йому довелося вимушено переїхати до столиці Польщі. Про це він розповів у інтерв'ю Слав...