Не впізнати! Дружина Дмитра Комарова показала себе кумедну сім років тому у шапці-вушанці (фото)

Дружина ведучого "Світу навиворіт" Дмитра Комарова, журналістка та модель Олександра Кучеренко поділилася з шанувальниками архівним фото, зазначають Патріоти України.

На сторінці в Instagram знаменитість розмістила кадр, де зображена 17-річною. За словами Саші, цей кадр був зроблений, коли вона навчалася в останньому класі школи:

"Такий вигляд я мала в останньому класі школи. Тоді я мріяла переїхати до Києва, вчитися журналістиці і згодом працювати на телебаченні", - поділилася Кучеренко.

На знімку, зробленому взимку, вона зображена усміхненою, у шапці-вушанці і чорному пальті. Кучеренко сидить на лавочці у парку. Своєю архівною фотографією Олександра захотіла привернути увагу шанувальників до важливої теми:

"У своєму виборі ми відштовхувалися від можливостей, які бачили навколо, від порад друзів і прикладу батьків. З дитинства нам розповідали про професії, водили на освітні заходи, брали з собою на роботу. А по закінченню школи ми були певні: раптом що - рідні завжди підтримають і допоможуть з пошуком роботи. Підлітки, які залишають стіни інтернатної системи виховання, потрапляють у дорослий світ зовсім одні. Вони не знають, чого прагнути, ким бути і що таке "резюме". Не бачать перед собою прикладу для наслідування, перспектив розвитку та не вміють робити усвідомлений вибір. Проєкт #КорпоративнеНаставництво якраз створений для того, щоб допомогти підліткам, позбавленим батьківської уваги, зі стартом - знайти професію до душі, отримати перший досвід роботи і можливість працевлаштування", -зазначила Кучеренко.

Вона також додала, що "голосно говоритиме" про кожну компанію, яка готова взяти підлітка-сироту на стажування і стати для нього корпоративним наставником.

"Я помру, а ти не приїдеш?": Зрадниця Повалій розповіла, як змусила маму переїхати до Москви

середа, 25 січень 2023, 16:25

Співачка-зрадниця Таїсія Повалій згадала розмову з літньою мамою, коли вмовляла її переїхати з України до Росії. За її словами, на початку повномасштабного російського вторгнення вона перебралася до Москви і чекала там 80-річну маму, передають Патріоти...

"Хочу усміхатися разом із тобою": Як Олена Зеленська привітала свого чоловіка з ювілеєм

середа, 25 січень 2023, 9:53

25 січня президент України Володимир Зеленський відзначає день народження. Його дружина оприлюднила зворушливе привітання, в якому зазначила, що він залишився тим самим хлопцем, якого колись покохала. Лідеру держави виповнюється 45 років. На жаль, цей ...