Не все так однозначно: Чи готові українки наслідувати новий західний тренд на природну сивину (відео)

Тренд на сивину: чи готові українки наслідувати таку моду

Тренд натуральності ще у 2019-му запустив всесвітньо відомий бренд, рекламуючи свої помади. Недосконалі зуби, не модельні губи і риси обличчя. На червону доріжку Канського Кінофестивалю голівудські акторки вийшли із незафарбованими коренями. Усе, щоби продемонструвати своє природне старіння. Про те, чи готові українки наслідувати світових знаменитостей - 23 липня йдеться в сюжеті, який Патріоти України пропонують вашій увазі.

Алла - модель і акторка. Вже повністю сива. Ще й фарбуватися стала в насичену сивину. Від природи мала каштанове волосся, а потім перетворилася на блондинку. Доки не запитала у перукаря - що нині у тренді.

Модною природну сивину зробили голівудські зірки. Акторки Меріл Стріп та Сара Джесіка Паркер уже не перший рік пропагують відмову від штучної молодості, різноманітних препаратів та омолоджувальних процедур. Тепер черга дійшла і до фарби для волосся. На останньому Канському кінофестивалі до цієї компанії додалися й інші: Енді Макдовел, Хелен Мірен та Джоді Фостер вийшли з сивими незафарбованими коренями на червону доріжку

Пандемія, за словами перукарів, стала вагомою причиною такого віяння. Через брак салонів, які працювали - натуральний вигляд увійшов в моду. Перукар, у якого клієнти переважно відомі люди, упевнений, голівудські акторки так поводяться невипадково. А намагаються таким чином повернути жінкам впевненість у собі.

Втім українок такі тренди не надто захоплюють, кажуть перукарі. Модниці є, однак більшість сивину зафарбовує. Наталя не робить маніпуляцій на обличчі, щоби виглядати молодшою, але волосся фарбує щомісяця.

Сиве волосся Алли запевняє, теж збирає компліменти. Хіба що чоловік із сином звикнути не можуть. Так, каже, почувається жіночнішою. І навіть, якщо мода зміниться, більше фарбуватися не збирається.

Джерело: ТСН.ua

"Шолем-алейхем, я з України!": Зеленський очолив рейтинг найвпливовіших євреїв світу

неділя, 25 вересень 2022, 17:05

The Jerusalem Post представив список 50 найвпливовіших євреїв 2022 року. "Цього року ми прагнули створити список, який демонстрував би різноманіття єврейської нації, водночас висвітлюючи людей із усіх верств суспільства - уряду, мистецтва, медицини, лі...

"Ти моя сила": Усик зворушливо привітав дружину з річницею весілля

неділя, 25 вересень 2022, 16:48

Український боксер Олександр Усик 25 вересня відзначає 13-ту річницю шлюбу. Історія його кохання з Катериною почалася ще під час навчання. . Олександр зворушливо привітав свою дружину з сімейним святом. Він опублікував пост з теплими словами та поділи...