Не вважає себе руїною: 95-річна Єлизавета ІІ відмовилася від звання "Старенька року"

Єлизавета II, яка нещодавно вперше з'явилася на публіці з тростиною, відмовилася прийняти премію Oldie of the Year (що можна перевести, як «старий» або «старенька року»). Як повідомляє видання Daily Mail, 95-річна королева Великобританії вважає себе занадто молодою для цього — про що вона вказала в листі, складеному її секретарем і направленому організаторам, передають Патріоти України.

«Її Величність впевнена у тому, що людина стара настільки, наскільки себе відчуває, і тому королева не вважає, що відповідає необхідним критеріям для отримання премії, і сподівається, що ви зможете знайти більш гідного кандидата», — йдеться у посланні, яке було опубліковано 19 жовтня — в день проведення церемонії. Зате на заході, який відбувся в лондонському готелі Savoy, була присутня 74-річна невістка Єлизавети — дружина принца Чарльза Камілла.

Премію The Oldie of the Year ось уже майже тридцять років щорічно вручає журнал The Oldie Magazine. Премія дістається тим, хто зробив особливий внесок у суспільне життя. Раніше серед її лауреатів були володарі премії «Оскар» та Нобелівської премії.

Новий проект: Арнольд Шварцнеггер постав в образі Зевса та заінтригував фанів (фотофакти)

субота, 29 січень 2022, 7:25

74-річний голлівудський актор та екс-губернатор Каліфорнії Арнольд Шварценеггер спантеличив фанатів новим постером, на якому постав в образі верховного бога Олімпу Зевса.Відповідна публікація з'явилася у його Twitter-акаунті, зазначають Патріоти Україн...

Скарби казкової краси: Члени італійської королівської сім'ї хочуть повернути коштовності корони (фото)

субота, 29 січень 2022, 0:32

Спадкоємці останнього короля Італії Умберто II звернулися з офіційним проханням повернути їм коштовності корони, які вони втратили після того, як країна скасувала монархію після Другої світової війни. Від того часу колекція зберігається у сховищі Банку...