Не вважає себе руїною: 95-річна Єлизавета ІІ відмовилася від звання "Старенька року"

Єлизавета II, яка нещодавно вперше з'явилася на публіці з тростиною, відмовилася прийняти премію Oldie of the Year (що можна перевести, як «старий» або «старенька року»). Як повідомляє видання Daily Mail, 95-річна королева Великобританії вважає себе занадто молодою для цього — про що вона вказала в листі, складеному її секретарем і направленому організаторам, передають Патріоти України.

«Її Величність впевнена у тому, що людина стара настільки, наскільки себе відчуває, і тому королева не вважає, що відповідає необхідним критеріям для отримання премії, і сподівається, що ви зможете знайти більш гідного кандидата», — йдеться у посланні, яке було опубліковано 19 жовтня — в день проведення церемонії. Зате на заході, який відбувся в лондонському готелі Savoy, була присутня 74-річна невістка Єлизавети — дружина принца Чарльза Камілла.

Премію The Oldie of the Year ось уже майже тридцять років щорічно вручає журнал The Oldie Magazine. Премія дістається тим, хто зробив особливий внесок у суспільне життя. Раніше серед її лауреатів були володарі премії «Оскар» та Нобелівської премії.

"Загинув під час виконання бойового завдання": Дмитро Дікусар повідомив про смерть побратима

середа, 17 серпень 2022, 18:56

Через три дні після початку повномасштабної війни в Україні, танцюрист і хореограф Дмитро Дікусар поповнив ряди української армії. З тих пір він рідко з'являється в соціальних мережах. Однак артист намагається не залишати шанувальників зовсім без новин...

Йому мало крові: Режисер Кончаловський похвалив Путіна за війну в Україні

середа, 17 серпень 2022, 16:56

Російський режисер Андрій Кончаловський поповнив ряди посіпак кривавого диктатора Володимира Путіна, який розв'язав війну в Україні 24 лютого, передають Патріоти України. Журналісти видання "Аргументи і факти" запитали у Кончаловського, як він ставитьс...