
Співачка Оля Полякова виступила на стадіоні у Стамбулі, де відбувся благодійний матч Фенербахче — Шахтар. Вона заспівала гімн України, після чого розплакалася, передають Патріоти України.
Оля Полякова та український футбольний клуб Шахтар вирушили у благодійний тур світом. Команда грає на стадіонах різних країн, а артистка супроводжує початок кожного матчу гімном України.
19 квітня пройшов матч на стадіоні "Шюкрю Сараджоглу" у Стамбулі. Перед матчем артистка виконала гімн України. Біля неї були футболісти донецького Шахтаря. Гравці вийшли на поле в білих футболках та з фотографією 4-річної Аліси. Дівчинка з перших днів повномасштабної війни перебуває у бомбосховищі Маріуполя.
Після цього виконавиця виконала свою "Колискову" на трибуні. Оля не змогла стримати сліз, оскільки стадіон почав скандувати "Україна". Українці, ми обов'язково вистоїмо! – наголосила Полякова.
Нагадаємо, раніше Оля Полякова та Шахтар у рамках благодійного туру побували в Греції. Там артистка також зворушила виконанням гімну України. Тур на підтримку нашої держави та армії продовжується.
Важливо! Збройні Сили України дають відсіч ворогу. Ми – під надійним захистом наших військових. А міжнародні партнери підтримують Україну і накладають санкції на Росію.
21 червня, принц Уельський Вільям відзначає свій 44-й день народження. Майбутній король Великої Британії народився в 1982 році в сімʼї принцеси Діани та тоді ще принца Чарльза, проте батьки згодом розлучилися, а мама Вільяма загинула в трагічній ДТП в ...
Син народної артистки України Наталії Сумської — актор В’ячеслав Хостікоєв — здивував сумою зарплати, яку отримує в театрі, передають Патріоти України. Знаменитість працює в Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка. В інтерв’ю ...