Не знала, що розбила сім'ю: Колишня дівчина Цимбалюка розповіла вражаючу історію про початок їхніх стосунків (відео)

Учасниця "Холостяка-12" Вікторія Варлей розповіла про стосунки з актором Тарасом Цимбалюком. З'ясувалося, що Тарас пішов від першої дружини до неї. На той час актор перебував у шлюбі з однокурсницею Ангеліною. З Вікторією Тарас познайомився на знімальному майданчику серіалу "Суперкопи". Згодом між ними виник пристрасний роман, пише "24 канал".

Тоді Вікторія також перебувала у стосунках. Але згодом і Тарас, і вона розійшлися зі своїми коханими, почали жити разом. Це сталося після того, як відзняли половину "Суперкопів".

У нас була вечірка з нагоди "екватора" проєкту. Пили вино, почали танцювати, цілуватись. І якось все закрутилось. На той час він був одружений. Так сталося, що від першої дружини він пішов до мене", – зізналася Варлей.

Водночас Вікторія зауважила, що не знала, що Цимбалюк був одружений, оскільки він ніколи про це не розповідав. Водночас дружина актора Ангеліна важко переживала цей розрив.

Варлей також розповіла, що це вона познайомила Цимбалюка з майбутньою дружиною Тіною Антоненко.

"Я ніколи не думала про сім'ю з Тарасом. Нам було дуже класно разом, але я ніколи не розглядала його як батька своїх дітей. На той момент він для мене був не серйозний. Хоча він дуже хороший хлопець. Тоді він лише починав свою кар'єру і в нього було сильне бажання стати тим, ким є зараз. Я ним дуже пишаюсь", – розповіла Вікторія.


Весело проводить час із українкою: Кіркоров обманом полетів до США, росіяни обурені

субота, 28 січень 2023, 14:53

Скандальний путініст Філіп Кіркоров розлютив росіян черговою витівкою. Артист, який так активно підтримує повномасштабну війну РФ проти України, полетів до США. Мало того, він публікує фото з українкою, зазначають Патріоти України. Кіркоров гуляє зі сп...

Відомий український ведучий розповів, хто з зірок-чоловіків пропонував йому секс

субота, 28 січень 2023, 13:14

Український ведучий Слава Дьомін не так давно у своєму Instagram ділився, що у його біографії був такий випадок, коли до нього залицявся відомий чоловік. Втім, Дьомін навіть натяку не залишив на те, хто б це міг бути. Більш детально про цю історію зі с...