"Не зрозумів гумору. Що це було?": Сергій Притула оконфузився на шоу "Хто зверху" (фото)

Український шоумен Сергій Притула разом зі своєю командою на шоу "Хто зверху?" взяв участь у конкурсі "Руки-ноги". Чоловіки надягли величезні лапи з буквами і повинні були складати слова, передають Патріоти України.

Співведуча Сергія Леся Нікітюк ставила такі питання, що учасникам доводилося повзати по підлозі, оскільки вони не завжди могли тримати рівновагу. Так, на одному із завдань Притула впав на підлогу.

Після закінчення конкурсу він звернувся до Нікітюк: "Я не зрозумів гумору. А що це ти мені таке задавала з хлопцями, що я ледь не зламався?" Леся відповіла, що їй просто хотілося подивитися, як Сергій лежить.


Страшна хвороба з'їла за три роки: На піку слави померла зірка знаменитих американських телесеріалів

понеділок, 30 січень 2023, 7:48

У неділю, 29 січня, у США на 46 році життя померла популярна актриса Енні Вершинг. Зірка серіалів «24 години», «Касл», «Босх», «Поза часом», «Новачок» хворіла на рак. Свій діагноз Енні дізналася у 2020 році, але продовжувала активно зніматися. Енні Вер...

Весело проводить час із українкою: Кіркоров обманом полетів до США, росіяни обурені

субота, 28 січень 2023, 14:53

Скандальний путініст Філіп Кіркоров розлютив росіян черговою витівкою. Артист, який так активно підтримує повномасштабну війну РФ проти України, полетів до США. Мало того, він публікує фото з українкою, зазначають Патріоти України. Кіркоров гуляє зі сп...