"Не зволікайте із візитом до лікаря!": Зірка серіалу "Друзі" зізнався у смертельній хворобі (відео)

Американський актор Джеймс Майкл Тайлер, відомий за серіалом «Друзі» (Гантер, менеджер кав'ярні) зізнався, що смертельно хворий. У 59-річного актора виявили рак в четвертій стадії. Зараз зірці належить завершити курс хіміотерапії і вірити в краще. Про це Тайлер розповів в ефірі популярного ТБ-шоу, повідомляють Патріоти України із посиланням на Today.

Актор зізнався, що про небезпечний діагноз — рак простати — йому повідомили ще у вересні 2018 року. Вже тоді було визнано, що до лікарів Тайлер звернувся з великим запізненням, захворювання встигло поширитися на кістки.

Гормональна терапія, призначена акторові, близько року успішно працювала. Тайлер приймав препарати і міг вести звичний спосіб життя. Актор навіть з'явився в довгоочікуваному епізоді «Друзі: Возз'єднання» і в цілому виглядав непогано, як на свій вік. Але в 2020 році, якраз під час пандемії, хвороба стала прогресувати, метастази були виявлені в різних органах і тканинах. Особливо постраждав хребет — у Тайлера паралізувало нижню частину тіла.

Дослідження показали, що онкозахворювання Тайлера викликано не зовнішніми факторами, а носить генетичний характер. У той же час акторові довелося б набагато легше, якби недугу виявили на ранній стадії. Тайлер зізнався, що саме тому і прийшов на телебачення. Якщо історія переконає когось із скептиків відвідати лікаря і пройти медогляд, актор буде вважати своє завдання виконаним.

Нагадаємо, Джеймс Майкл Тайлер знімався в «Друзях» з 1999 по 2004 рік. Показали актора і в епізоді Reunion («Возз'єднання») 27 травня 2021 року.

Зрадила Україну: Українська акторка з п’єси "За двома зайцями" підтримала анексію Херсону

вівторок, 4 жовтень 2022, 17:28

Українська акторка Ружена Рубльова, яка грала у п’єсах "За двома зайцями", "Лісова пісня", "Енеїда" перейшла на бік окупантів. Вона не лише стала директоркою двох навчальних закладів в окупованому Херсоні, а й виступила на "святкуваннях" щодо анексії Х...

Кінець благодійної місії: Джамала залишила польські Танці з зірками. Відео останнього виступу

вівторок, 4 жовтень 2022, 10:48

На кожному виступі артистки у прямому ефірі збирали кошти для постраждалих від війни українців. Українська співачка Джамала після шостого випуску Танців з зірками залишила проект. Про це повідомляється в Instagram. Так, останнім танцем артистки та її п...