Небезпечно для здоров'я: Хірург розповів, що саме стало причиною нинішнього "молодого" вигляду Пугачової

Новий молодий вигляд Примадонни російської естради — Алли Пугачової — є результатом ендоскопічного ліфтингу чола і SMAS-ліфтингу середньої і нижньої зон особи. Такий «діагноз» співачці в інтерв'ю "Собеседнику" поставив хірург Олександр Вдовін, передають Патріоти України.

За його словами, такі втручання відносяться до категорії трендових процедур під загальною назвою FullFace і є альтернативою т.зв. кругової підтяжки обличчя, після якої нерідко відбувалася «перетяжка» шкіри.

Вдовін вважає, що до цього Пугачова «точно» перенесла як мінімум кілька підтяжок і блефаропластику, а тепер «закріплює» результат апаратними техніками і ін'єкціями. Однак хірург радить Аллі Борисівні зупинитися з пластикою і попереджає, що міняти свою зовнішність і далі може бути небезпечно для здоров'я Примадонни, яка вже перетнула 60-річну межу.

"Кіготки тигриці": Найкращі ідеї нейл-арту для коротких та довгих нігтів для зустрічі Нового року

середа, 8 грудень 2021, 7:10

Багато дівчат вже планують святкове вбрання, зачіску та манікюр на Новий рік. Для зустрічі 2022 року обов'язково підберіть сукню в блакитному або помаранчевому кольорі, гарне укладання, а дизайн нігтів нехай буде ніжним, вишуканим та обов'язково із дзе...

"Коли це зрозуміють усі, війна закінчиться": Іван Дорн розповів, як намагається вплинути на пересічних росіян

вівторок, 7 грудень 2021, 20:45

Український музикант Іван Дорн, який продовжує гастролювати в РФ, стверджує, що громадяни Росії переважно не розуміють, що відбувається в Україні, також серед них є ті, хто вважає Росію та Україну одним цілим. Таким спостереженням виконавець поділився ...