Новий скандал у королівській родині. Прогнали з балкона: Королева відмовилася від спільного фото з Гаррі та Меган на свій ювілей

Інтрига навколо фото на балконі Букінгемського палацу у день святкування платинового ювілею королеви закручується дедалі тугіше, передають Патріоти України.

Як повідомляє видання Daily Mail, після ретельного розгляду королева Єлизавета II вирішила запросити на фотосесію на легендарному балконі Букінгемського палацу тільки тих членів королівської родини, які виконують свої королівські обовʼязки.

Сьогодні королева заборонила Гаррі, Меган та принцу Ендрю стояти з усією королівською сім'єю під час кульмінації святкування свого платинового ювілею правління.

Представник палацу сказав: «Королева вирішила, що цього року традиційна поява на балконі в четвер, 2 червня, буде обмежена Її Величністю та тими членами королівської сім'ї, які нині виконують офіційні громадські обов'язки від імені королеви». Ця заборона звичайно буде сприйнята як покарання Гаррі і Меган, які склали з себе королівські обов'язки заради нового життя в США два роки тому.

У той самий час це буде покаранням і для принца Ендрю, який був вигнаний із сім'ї через судовий розгляд справи про сексуальне насильство, в якому він брав участь. На знаменитому балконі зберуться лише 18 членів королівської сім'ї, репутація яких і віддане служіння британській монархії не викликають сумнівів.

Це рішення робить малоймовірною присутність Гаррі, Меган та їхніх дітей – Арчі та Лілібет – на святкуваннях платинового ювілею, які розпочнуться 2 червня. Хоча вважається, що двері на спеціальну службу в соборі Святого Павла 3 червня все ще залишаються відчиненими і для них і герцога Йоркського.

Дружина Віктора Павліка зробила пластичну операцію та розповіла, скільки це коштувало

четвер, 23 березень 2023, 21:15

Катерина Репяхова, дружина співака Віктора Павліка, розкрила вартість своєї пластики. Вона зробила собі декілька операцій. Як виявилося, краса "влетіла у копійчину", зазначають Патріоти України. Дружина Павліка регулярно спілкується з фанатами та не пр...

Зрадників ніде не люблять? Повалій втрачає мільйони в РФ через "українську історію" - ексдиректор Ротару напророчив їй кінець карʼєри

четвер, 23 березень 2023, 17:44

Колишній директор української співачки Софії Ротару Сергій Лавров прокоментував зрив концертів зрадниці України Таїсії Повалій у РФ. Він заявив, що в цьому винне українське походження виконавиці, а російські "патріоти" нібито свідомо ігнорують творчіст...