Обіцяла подумати: Фани знайшли Ірині Білик ідеального чоловіка й партнера (фото)

Популярна українська співачка Ірина Білик, яка з гордістю показала своїх синів, вирішила в Instagram розкрити деякі подробиці свого особистого життя, передають Патріоти України.

Зокрема, зірка відповіла на запитання шанувальників про те, чи не втомилася вона бути постійно самотньою. І, схоже, співачка хоче бачити біля себе постійного партнера. «Якщо чесно, я дуже втомилася від нестабільності в стосунках. Але я впевнена, що мій час ще попереду», — написала Ірина.

Ще одним цікавим моментом стало те, що шанувальники впевнені у тому, що ідеальним партнером для Ірини був би Дмитро Коляденко.

Однак, співачка, на жаль, не дала конкретної відповіді на «пропозицію», і відреагувала з гумором на рекомендації.

Як відомо, перший офіційний шлюб у Ірини Білик був з Асланом Ахмадовим. У пари народився син Табріз. Зараз хлопчик та його мама готуються до школи.

Навесні цього року подружжя розлучилося. Після розриву артистка назвала Аслана найкращим з усіх чоловіків в її житті, а їхню любов — «космічною».

З архіву ПУ. "Я встигала купити вареної ковбаси, кока-колу, прийти додому і накрити стіл": Леся Нікітюк розповіла, як підпільно торгувала на ринку (відео)

субота, 22 січень 2022, 19:00

Українська телеведуча Леся Нікітю розповіла про те, як в дитинстві торгувала продуктами на ринку. Так, за словами зірки, вона робила це у таємниці від своїх батьків - підпільно. Такими подробицями Нікітюк поділилася в інтерв'ю YouTube-програмі "В гостя...

Хоче нові груди і не тільки: Катерина Реп’яхова зібралася під ніж пластичного хірурга, чоловік проти

субота, 22 січень 2022, 17:45

В Україні серед відомих жінок дедалі більше стає охочих зробити операцію зі збільшення грудей. Так, дружина співака Віктора Павлика — Катерина Реп'яхова — також цьогоріч планує лягти під ніж пластичного хірурга. Про це вона повідомила у Instagram, пере...