
Анна Богдан, яка стала учасницею романтичного шоу "Холостяк", заявила, що не підтримує спілкування зі своїм колишнім чоловіком, екскерівником Офісу президента Андрієм Богданом. Такими подробицями 28-річна дівчина поділилася на своїй сторінці в Instagram, передають Патріоти України.
На запитання підписників про те, як колишній обранець відреагував на те, що телеканал СТБ часто згадує про нього, Анна відповіла: "Ми не спілкуємося, тому не знаю його думки з цього приводу".
Крім того, Богдан відповіла, що їй дуже прикро чути на свою адресу неправдиві та нічим необґрунтовані звинувачення від інших учасниць реаліті-проєкту.


Анна активно веде блог у соціальних мережах, де часто публікує свіжі фотографії. Наприклад, раніше в своїх stories вона розповіла, що взяти участь у проєкті "Холостяк 11" її підштовхнула сестра.
А ось наскільки довгими були романтичні стосунки Андрія Богдана та Анни, залишається таємницею. Однак відомо, що екскерівник Офісу президента до весни 2019 року був у шлюбі з Ольгою, яка на цей момент займається підприємництвом. У пари четверо дочок: Анастасія, Вікторія, Софія і Катерина.
Ларрі — легендарний британський кіт-мишолов, який «працює» у премʼєрській резиденції та пережив уже шостого главу уряду, передають Патріоти України з посиланням на The Washington Post. Премʼєр-міністри приходили і йшли, зазначає видання, а Ларрі залиша...
Коли явні інваліди не можуть списатися з війська, бо за висновками ВЛК все ще є придатними, аж ніякі не воювавший мажор гламурно демобілізувався, як і служив, вважають вояки. Піар вийшов явно невдалим перед сотнями тисяч бійців та їхніми родинами. Укра...