"Очі, душу і емоції не приховаєш": Крістіна Орбакайте розкрила головну материнську пораду від Алли Пугачової

Крістіна Орбакайте

Незважаючи на те, що Примадонна мало часу проводила з дочкою в її дитинстві, Христина Орбакайте, 17 років заміжня за бізнесменом Михайлом Земцовим, підтримує теплі стосунки з матір'ю. Про це вона розповіла у бесіді з порталом Wday.ru, передають Патріоти України.

За словами зірки фільму «Любовь-морковь», свого часу мати давала їй корисні установки та завжди допомагала порадами. «Багато порад було за всі роки, вони різні: материнські, жіночі, побутові, творчі… Вони завжди були мудрими. Напевно, процитую одну: «Будь впевненою в собі, ніколи не треба скаржитися та обвинувачувати когось у своїх невдачах. Завжди розраховуй на себе!» — згадує Кристина Орбакайте.

Артистка також розповіла про те, що об'єднує їх з матір'ю та донькою Клавдією Земцовою. За словами зірки, вся жіноча частина у сім'ї Пугачової від природи стримана у емоціях.

«Ні, не треба, звичайно, зображати дівча-колокольчик. Адже очі, душу і емоції не приховаєш. Але не можна вставати вранці і засипати з думкою, що мені вже не 20 і не 30 років. Я можу вписатися в будь-яку компанію незважаючи на те, що багато хто думає, що я пихата і мовчазна, але насправді це просто скромність», — поділилася 49-річна артистка, додавши, що спокійно ставиться до свого віку.

Лоліта "просадила" в казино майже $2 мільйони

вівторок, 21 березень 2023, 21:00

Опальна співачка Лоліта, яка живе і виступає в РФ, нічого не кажучи про війну в Україні, шокувала новими зізнаннями. Виявилося, вона страждала від пристрасті не тільки до алкоголю і наркотиків, також вона була ігроманом, зазначають Патріоти України. У ...

"Бережіть мене": Пугачова звернулася до Путіна, але поплатилася

вівторок, 21 березень 2023, 10:26

Співачка Алла Пугачова, яка втекла з Росії до Ізраїлю, постійно піддається нападкам з боку росіян. Продюсер "Ласкавого мая" Андрій Разін заявив, що на це є причина. Також він здивований, що Алла Пугачова стала цапом-відбувайлом, передають Патріоти Укра...