"Очі, душу і емоції не приховаєш": Крістіна Орбакайте розкрила головну материнську пораду від Алли Пугачової

Крістіна Орбакайте

Незважаючи на те, що Примадонна мало часу проводила з дочкою в її дитинстві, Христина Орбакайте, 17 років заміжня за бізнесменом Михайлом Земцовим, підтримує теплі стосунки з матір'ю. Про це вона розповіла у бесіді з порталом Wday.ru, передають Патріоти України.

За словами зірки фільму «Любовь-морковь», свого часу мати давала їй корисні установки та завжди допомагала порадами. «Багато порад було за всі роки, вони різні: материнські, жіночі, побутові, творчі… Вони завжди були мудрими. Напевно, процитую одну: «Будь впевненою в собі, ніколи не треба скаржитися та обвинувачувати когось у своїх невдачах. Завжди розраховуй на себе!» — згадує Кристина Орбакайте.

Артистка також розповіла про те, що об'єднує їх з матір'ю та донькою Клавдією Земцовою. За словами зірки, вся жіноча частина у сім'ї Пугачової від природи стримана у емоціях.

«Ні, не треба, звичайно, зображати дівча-колокольчик. Адже очі, душу і емоції не приховаєш. Але не можна вставати вранці і засипати з думкою, що мені вже не 20 і не 30 років. Я можу вписатися в будь-яку компанію незважаючи на те, що багато хто думає, що я пихата і мовчазна, але насправді це просто скромність», — поділилася 49-річна артистка, додавши, що спокійно ставиться до свого віку.

"Відчуває огиду до того, що відбувається": Олександр Ревва відмовився виступати з Кіркоровим на одній сцені

субота, 10 грудень 2022, 5:00

Навесні цього року гуморист і співак Олександр Ревва, відомий також як Артур Пирожков, зник із публічного простору. У мережі з'явилися чутки про від'їзд артиста, який родом з українського Донецька, до Європи на проживання, проте згодом стало відомо, що...

"Досі за мною бігає". Оля Полякова розповіла, як у молодості приворожила чоловіка

п’ятниця, 9 грудень 2022, 19:53

Українська співачка Оля Полякова зізналася, що в молодості пробувала приворожити чоловіка, і їй це вдалося, передають Патріоти України. У новому випуску спільного шоу з Машею Єфросініною Дорослі дівчатка, яке вони присвятили ворожінням та магії, Поляко...