"Очікуємо, коли в Росії упаде фашизм": Відомий британський гурт відмовився від концертів у РФ

Все більше й більше світових знаменитостей відмовляються від концертів у країні-агресорці Росії, натомість виражають свою солідарність з Україною. Цього разу відомий британський гурт Pet Shop Boys скасував свої концерти в РФ, які були заплановані на літо, передають Патріоти України.

Як пояснили музиканти, вони багато разів раніше були в Росії, й пісні писали з російської тематику. Та після подій 24 лютого, коли російські військові вороже вторглися на територію суверенної країни, виконавці не хочуть їздити до країни-агресорки.

"2009 року ми розпочали наше світове турне Pandemonium у Санкт-Петербурзі. Ми багато разів відвідували Росію і писали пісні з російською тематикою та впливами. Зараз неможливо уявити, щоб ми могли там побувати чи виступити", - зазначили музикани.

Разом з тим, артисти говорять, що зможуть приїхати до Росії лише тоді, коли там упаде фашизм, а кримінальні політики постануть перед правосуддям.

"Але ми з нетерпінням очікуємо того дня, коли фашизм в Росії зазнає краху, кримінальні політики постануть перед правосуддям, почнуть говорити правду, РФ не буде нападати на сусідні країни, і народиться нова Росія. Сподіваюся, ми ще будемо поруч, щоб побачити це", - написали музиканти.

Зазначимо, Pet Shop Boys - англійський музичний попгурт, який існує від 1981 року. За свою кар’єру учасники колективу написали чимало відомих пісень, серед яких Rent, It`s A Sin, Domino Dancing, So Hard та інші.

"Хоч би совість мав!": Влада Яму захейтили у мережі за фото з Маямі

субота, 4 лютий 2023, 8:30

Відомий український танцівник та суддя шоу "Танці з зірками" Влад Яма, якому раніше дісталося від підписників за фото з дельфінами, знову викликав у мережі хвилю обурення. Цього разу - через фото з сонячного Маямі, передають Патріоти України. Напередод...

У Франції помер всесвітньо відомий кутюр'є

субота, 4 лютий 2023, 6:00

У п'ятницю, 3 лютого, в курортному бритонському містечку Портсаль, на крайньому Заході Франції, помер всесвітньо відомий кутюр'є Пако Рабан. Йому було 88 років. Причина смерті поки що не називається. За всієї його слави Рабан надійно зберігав подробиці...