Олег Сенцов вчетверте став батьком: Перше фото та ім'я дитини

Олег Сенцов став батьком

Режисер, а тепер військовий Олег Сенцов, вчетверте став батьком. Його дружина Вероніка Вельч народила сина. Захисник вже поділився першим фото малюка та розсекретив його ім'я.

У жовтні дружина Сенцова розсекретила, що скоро народить сина. А вже 4 грудня режисер отримав радісну звістку.

Дружина Олега Сенцова народила сина

Коли Вероніка повідомила стать майбутньої дитини, перебувала у Вашингтоні. Тепер Олег поділився фото дружини та сина. Режисер повідомив, що хлопчика назвали Дем'яном. Але наразі невідомо, де саме народився хлопчик і коли захисник зможе побачити сина.

У ці важкі для нас усіх часи мало буває світлих подій. Але життя, яке ми боронимо, обов'язково візьме верх. Дякую, кохана, за нашого Дем'яна!
– написав Сенцов під фото.

Олег Сенцов має ще трьох дітей: дочок Аліну (2002 рік) та Емму (2021 рік) і сина Владислава (2004 рік), у якого аутизм. Друга дружина режисера Вероніка Вельч має сина від першого шлюбу.

Сенцов одружився з Веронікою Вельч під час війни

Весілля Олега та Вероніки відбулося 5 липня. Оскільки режисер від 24 лютого боронить Україну, то на церемонії був у військовій формі. Його кохана замість весільної сукні обрала вишиванку. На фото закохані щиро усміхалися та насолоджувалися довгоочікуваним моментом.

Куди зник Олег Винник: Відома телеведуча розкрила правду про співака

понеділок, 30 січень 2023, 17:44

Багатьох українців досі цікавить, куди ж пропав Олег Винник і чому про співака практично нічого не чути з 24 лютого. Після початку повномасштабної війни артист заліг на дно, він не робить публічних заяв, не засуджує російську агресію, передають Патріот...

"Крові не боюся": Валюха зі "Сватів" заявила, що рветься на війну проти України

понеділок, 30 січень 2023, 15:49

Російська актриса родом з Донецька Тетяна Кравченко заявила, що підтримує диктатора Володимира Путіна і розв'язану ним війну. У коментарі росЗМІ вона сказала, що не розуміє тих росіян, які йдуть проти своєї вітчизни, передають Патріоти України. До прик...