
Олена Зеленська зустрілася з першою леді Німеччини Ельке Бюденбендер, яка напередодні прилетіла в Україну. Дружина українського президента провела гості екскурсію Києвом та познайомила з "серцем столиці", Софією Київською. Фотографіями перша леді України поділилася в Instagram, передають Патріоти України.
За словами Зеленської, з дружиною президента ФРН вона знайома давно, проте раніше вони спілкувалися лише на заходах у Німеччині або відеоконференціях.

"Місця часто об’єднують людей. І Софія, безперечно, таке місце тому, що тут у серпні відбувся перший в історії Київський саміт перших леді та джентльменів. Пані Ельке брала участь онлайн. А сьогодні ми обговорили з нею, які можливі формати подальшої співпраці в межах платформи "м’якої сили", яким темам варто приділяти увагу та який розвиток чекає на нас у контексті саміту", - поділилася Зеленська.

Для неформальної зустрічі дружина Володимира Зеленського вдягла стильний костюм кольору кемел, що складається з широкої спідниці-міді та жакета з поясом на талії. Свій образ перша леді доповнила чорними деталями: щільними колготами, лаковими лоферами та водолазкою. Модним акцентом стала шовкова хустка, зав'язана на шиї.


Український музичний продюсер Володимир Бебешко вперше відверто розповів про серйозні проблеми зі здоров'ям. Три роки тому у знаменитості стався інсульт, через який йому довелося вимушено переїхати до столиці Польщі. Про це він розповів у інтерв'ю Слав...
Ларрі — легендарний британський кіт-мишолов, який «працює» у премʼєрській резиденції та пережив уже шостого главу уряду, передають Патріоти України з посиланням на The Washington Post. Премʼєр-міністри приходили і йшли, зазначає видання, а Ларрі залиша...