Оля Полякова стала брюнеткою та помилувалася з красенем-"абреком"

Оля Полякова та Макс Єжов

Українська співачка Оля Полякова, яка минулого ефіру ледь не вилетіла з грузинських «Танців із зірками», цього разу повністю реабілітувалася та отримала високі оцінки від членів журі.
З партнером Максом Єжовим артистка виконала на паркеті чуттєвий грузинський танець «Картулi». Образи підібрали відповідні — національні костюми Грузії. Заради нового номеру Полякова стала брюнеткою.

Перед виступом Оля розповіла, що мала більше часу на репетиції, ніж минулого тижня, коли вона ледве встигла прилетіти на ефір. Готувати танець парі допомагав відомий національний балет Грузії «Сухішвілі».

Співачка зізналася, що намагалася якнайкраще впоратися із виступом, аби таким чином висловити подяку грузинському народові за підтримку України.
За виконання традиційного танцю Оля та Макс отримали найвищу оцінку — 24 бали. Пара отримала безліч компліментів від журі, а також від Ніно Сухішвілі, яка є онучкою засновника ансамблю.

Помер голлівудський актор, відомий за шесттю частинами культової комедії «Поліцейська академія»

неділя, 5 лютий 2023, 7:12

У суботу, 4 лютого, стало відомо про смерть популярного канадського актора Джорджа Р. Робертсона. За свою кар'єру він зіграв близько 80 ролей у кіно та серіалах. Мабуть, найвідомішою його роботою стала роль начальника Герста в комедії «Поліцейська акад...

"Хоч би совість мав!": Влада Яму захейтили у мережі за фото з Маямі

субота, 4 лютий 2023, 8:30

Відомий український танцівник та суддя шоу "Танці з зірками" Влад Яма, якому раніше дісталося від підписників за фото з дельфінами, знову викликав у мережі хвилю обурення. Цього разу - через фото з сонячного Маямі, передають Патріоти України. Напередод...