Оперний співак Сергій Іванчук показав шрами від куль окупантів німцям, які виступили проти постачання зброї Україні (відео)

Український оперний співак Сергій Іванчук, який одержав 5 кульових поранень внаслідок обстрілу ворожої ДРГ, став свідком регулярних масових мітингів у Німеччині - німці виступають проти постачання зброї Україні. Вони вважають, що це допоможе зупинити війну. Щоб довести протестувальникам їхню неправоту, артист вийшов на вулицю з голим торсом, на якому залишилися шрами від ворожих куль, передають Патріоти України.

Іванчук вийшов із плакатом, на якому написав: The russians shot at me ("Росіяни стріляли в мене"). Відео зі свого одиночного пікету співак розмістив на особистій сторінці в Instagram."Німці виходять на мітинги проти постачання зброї в Україну! Щотижня, у всіх містах Німеччини! Я вийшов і показав їм свої поранення, які мені завдала війна, 5 кульових… купу шрамів та ампутації! Дехто з них задумався, а дехто посміявся!" – розповів Іванчук.

Натовп протестуючих, за словами зірки опери, із дудками, бубнами та плакатами кричав: "Ні постачанню зброї! Ні контролю ЄС! Не буде зброї – не буде війни". Іванчук став на одній із центральних вулиць, демонструючи перехожим, що з ним зробили агресори. У відповідь на їхні вигуки він кричав: "Russia is a terrorist state" (Росія – країна-терорист).

Співак закликав співвітчизників, які зараз перебувають у Німеччині, приєднатися до нього, щоб довести німцям: якщо Україна відмовиться від зброї та боротьби, то припинить своє існування, а якщо Росія – війна закінчиться.

"Українці, нація, піднімайтесь, нас тут мільйон! Кричіть їм у відповідь, малюйте плакати, шуміть! Ми не можемо допустити відповідної мовчанки! Поки я сам, поки я один показую їм своє тіло, але я вірю, що ви ввімкнетеся і вже поруч біля мене тут стоятимуть сотні! Стоятимуть тисячі українців проти цього свавілля в інших містах Німеччини! Чи ви хочете й надалі бачити пости про зруйновані міста в Україні, про загиблі родини, про покалічених людей, дітей, жінок, чоловіків, старих?! Виходьте! Не ми розпочали цю війну, але кожен має зробити все можливе, щоб вона швидше закінчилася", – звернувся артист до українських біженців у Німеччині.

"Циганська королева". Дружина Олександра Усика, Катерина, не прогавила моменту підколоти хамовитого, брехливого та жадібного Тайсона Ф'юрі

п’ятниця, 24 березень 2023, 12:30

Як відомо, український боксер пішов на наглючі фінансові умови британського цигана. Однак той, отримавши бажане, знов ухиляється від об'єднавчого бою за всі чемпіонські пояси професійного боксу. Така ситуація обурила гостру на язик Катерину Усик. Дружи...

Ще патякає про "внутрішній зміст": У мережі показали, як Кіркоров наростив собі м'язи преса та грудей за допомогою пластики - навіть Z-патріоти не втрималися від уїдливих коментарів

п’ятниця, 24 березень 2023, 7:36

Естрадний російський співак Філіп Кіркоров, який підтримує путінський режим та кровопролитну війну РФ проти України, наростив собі м'язи преса та грудей за допомогою пластики. У мережі показали перші знімки артиста після операції, які викликали шквал г...