Шансів немає? Оскароносний актор Джек Ніколсон страждає від невиліковної хвороби

Джек Ніколсон, відомий голлівудський актор і кінорежисер за плечима якого більше 50 років успішної кар'єри, страждає від деменції. В останні роки він перестав з'являтися на публіці і його стан погіршується. Про це повідомляє видання Express, передають Патріоти України.

За словами близького друга актора, зірка доживає свої останні дні в своєму особняку в Лос-Анджелесі. 84-річниць Джек Ніколсон більше не виходить з дому, і за ним зараз доглядають його син і дочка. "Фізично він в порядку,але його розум пішов. Дуже сумно бачити, що такий суперталантливий актор, як Джек, закінчує саме так", - заявив його друг.

Деменція

Деменція є захворюванням, в процесі якого порушуються когнітивні (здатність мислити) здатності хворого. Хвороба викликає поступове погіршення пам'яті, розумових здібностей, здатності орієнтуватися в часі і в просторі. Люди перестають впізнавати близьких і предмети.

Великий актор

Ніколсон вважається одним з найбільших акторів в історії кіно. Його номінували на премію "Оскар" рекордних 12 разів. При чому 3 рази він ставав лауреатом премії:

  • У 1976 році за кращу чоловічу роль у фільмі "Пролітаючи над гніздом зозулі".
  • У 1984 році за кращу чоловічу роль другого плану у фільмі "Мова ніжності".
  • У 1998 році за кращу чоловічу роль у фільмі "Краще не буває".

Голова Спілки письменників України повідомив, де і коли поховають Дмитра Павличка

середа, 1 лютий 2023, 5:00

29 січня пішов з життя легендарний український поет-шістдесятник Дмитро Павличко. Стало відомо, що легендарного українця поховають завтра – 1 лютого. . Герой України, дипломат, політик, один з авторів Акту проголошення незалежності України, поет, пе...

Померла виконавиця ролі Венсді Аддамс у класичному фільмі жахів світового кінематографу

вівторок, 31 січень 2023, 8:05

У понеділок, 30 січня, американські ЗМІ повідомили про смерть популярної актриси Лізи Лорінг. Вона померла у віці 64 років від інсульту 28 січня в одній із каліфорнійських лікарень. . Лорінг дебютувала на телебаченні у віці 6 років. Вона виконала роль...