"Особисто стикалась багато разів": Alyona Alyona, яка "вдавилася золотом", розповіла про корупцію (фото)

Alyona Alyona, яка випустила пронизливий кліп про дітей Донбасу зі Святославом Вакарчуком, висловилася про корупцію в Україні. У Instagram вона зізналася, що особисто зустрічалася з цим явищем не один раз, інформують Патріоти України.

"Хоч раз в житті кожен з нас. Починаючи з шкіл і університетів, де кращі люди заробляють на дітях, маніпулюючи їх майбутнім життям. І закінчуючи державними адміністраціями, де довгі роки сидять «депутати» і роблять кеш, не червоніючи", — написала вона, висловивши версію, що брехня і нездорова спрага багатства вже закладені в нашу ДНК і тому, коли обставини тиснуть, навіть "святі люди" вдаються до хабарництва, вважаючи свою ситуацію особливою і безвихідною.

Свій пост вона проілюструвала несподіваним фото, на якому «давиться» золотом.

Співачка запропонувала фоловерам розповісти, коли в останній раз вони стикалися з корупцією і отримала масу особистих історій.

"Загинув під час виконання бойового завдання": Дмитро Дікусар повідомив про смерть побратима

середа, 17 серпень 2022, 18:56

Через три дні після початку повномасштабної війни в Україні, танцюрист і хореограф Дмитро Дікусар поповнив ряди української армії. З тих пір він рідко з'являється в соціальних мережах. Однак артист намагається не залишати шанувальників зовсім без новин...

Йому мало крові: Режисер Кончаловський похвалив Путіна за війну в Україні

середа, 17 серпень 2022, 16:56

Російський режисер Андрій Кончаловський поповнив ряди посіпак кривавого диктатора Володимира Путіна, який розв'язав війну в Україні 24 лютого, передають Патріоти України. Журналісти видання "Аргументи і факти" запитали у Кончаловського, як він ставитьс...