"Особисто стикалась багато разів": Alyona Alyona, яка "вдавилася золотом", розповіла про корупцію (фото)

Alyona Alyona, яка випустила пронизливий кліп про дітей Донбасу зі Святославом Вакарчуком, висловилася про корупцію в Україні. У Instagram вона зізналася, що особисто зустрічалася з цим явищем не один раз, інформують Патріоти України.

"Хоч раз в житті кожен з нас. Починаючи з шкіл і університетів, де кращі люди заробляють на дітях, маніпулюючи їх майбутнім життям. І закінчуючи державними адміністраціями, де довгі роки сидять «депутати» і роблять кеш, не червоніючи", — написала вона, висловивши версію, що брехня і нездорова спрага багатства вже закладені в нашу ДНК і тому, коли обставини тиснуть, навіть "святі люди" вдаються до хабарництва, вважаючи свою ситуацію особливою і безвихідною.

Свій пост вона проілюструвала несподіваним фото, на якому «давиться» золотом.

Співачка запропонувала фоловерам розповісти, коли в останній раз вони стикалися з корупцією і отримала масу особистих історій.

Новий проект: Арнольд Шварцнеггер постав в образі Зевса та заінтригував фанів (фотофакти)

субота, 29 січень 2022, 7:25

74-річний голлівудський актор та екс-губернатор Каліфорнії Арнольд Шварценеггер спантеличив фанатів новим постером, на якому постав в образі верховного бога Олімпу Зевса.Відповідна публікація з'явилася у його Twitter-акаунті, зазначають Патріоти Україн...

Скарби казкової краси: Члени італійської королівської сім'ї хочуть повернути коштовності корони (фото)

субота, 29 січень 2022, 0:32

Спадкоємці останнього короля Італії Умберто II звернулися з офіційним проханням повернути їм коштовності корони, які вони втратили після того, як країна скасувала монархію після Другої світової війни. Від того часу колекція зберігається у сховищі Банку...