Остання крапля: Подруга Пугачової зізналася, чому примадонна вдруге спішно втекла з РФ

Причиною другого від’їзду російської естрадної співачки Алли Пугачової з РФ є її діти. Їх почали цькувати у школі, і задля їхнього спокою примадонна вирішила повернутися в Ізраїль, передають Патріоти України.

Про це розповіла подруга Пугачової російська акторка Любов Аксьонова, пише російське пропагандистське видання News.ru.. Вона пояснила, що двійнят у школі розпитували про їхнього батька Максима Галкіна, який засудив війну Росії проти України і зараз перебуває в Ізраїлі.

"Діти, для яких вона хотіла спокою. Адже вони пішли до школи, тиждень проходили, і їх почали, наскільки мені відомо, цькувати. "А де твій тато, а що?" Якщо в Інтернеті зубоскалять, то і діти в школі будуть. А Гаррі та Лізі вже не по три роки, вони дорослі та все розуміють. Приходять додому, ставлять недитячі запитання, хвилюються", – розповіла Аксьонова.

Лоліта "просадила" в казино майже $2 мільйони

вівторок, 21 березень 2023, 21:00

Опальна співачка Лоліта, яка живе і виступає в РФ, нічого не кажучи про війну в Україні, шокувала новими зізнаннями. Виявилося, вона страждала від пристрасті не тільки до алкоголю і наркотиків, також вона була ігроманом, зазначають Патріоти України. У ...

"Бережіть мене": Пугачова звернулася до Путіна, але поплатилася

вівторок, 21 березень 2023, 10:26

Співачка Алла Пугачова, яка втекла з Росії до Ізраїлю, постійно піддається нападкам з боку росіян. Продюсер "Ласкавого мая" Андрій Разін заявив, що на це є причина. Також він здивований, що Алла Пугачова стала цапом-відбувайлом, передають Патріоти Укра...