Останньою краплею стала війна проти України: Рок-гурт Бі-2 назавжди залишив Росію, - ЗМІ

Рок-гурт Бі-2

Російський рок-гурт Бі-2 вирішив залишити свою батьківщину, котра остаточно потонула в агресивному фашизмі. Про це пише Tvcenter. Наголошується, що музиканти виїхали через альтернативні погляди на розв'язану РФ війну в Україні, передають Патріоти України.

Зокрема, раніше гурт відмовився виступати на сцені, де висів банер із пропагандистським написом Zа президента!. При цьому, хто саме з колективу залишив РФ і куди вирушив, не повідомляється.

Нагадаємо, беззмінний лідер російського рок-гурту ДДТ Юрій Шевчук з перших днів російської агресії проти України відкрито засудив дії Кремля. Раніше артист зізнався, що гроші за всі десять концертів, які він зіграв із початку війни, перерахував на допомогу українським біженцям.

"Вдарило сильно": Тяжко хворий відомий продюсер розповів, чому залишив Україну

четвер, 25 червень 2026, 12:10

Український музичний продюсер Володимир Бебешко вперше відверто розповів про серйозні проблеми зі здоров'ям. Три роки тому у знаменитості стався інсульт, через який йому довелося вимушено переїхати до столиці Польщі. Про це він розповів у інтерв'ю Слав...

Хай собі уряди міняються: 19-річний кіт Ларрі, обіймаючи посаду головного мишолова Даунінг стріт, 10, пережив уже шостого прем'єр-міністра Великої Британії

середа, 24 червень 2026, 8:30

Ларрі — легендарний британський кіт-мишолов, який «працює» у премʼєрській резиденції та пережив уже шостого главу уряду, передають Патріоти України з посиланням на The Washington Post. Премʼєр-міністри приходили і йшли, зазначає видання, а Ларрі залиша...