Останньою краплею стала війна проти України: Рок-гурт Бі-2 назавжди залишив Росію, - ЗМІ

Рок-гурт Бі-2

Російський рок-гурт Бі-2 вирішив залишити свою батьківщину, котра остаточно потонула в агресивному фашизмі. Про це пише Tvcenter. Наголошується, що музиканти виїхали через альтернативні погляди на розв'язану РФ війну в Україні, передають Патріоти України.

Зокрема, раніше гурт відмовився виступати на сцені, де висів банер із пропагандистським написом Zа президента!. При цьому, хто саме з колективу залишив РФ і куди вирушив, не повідомляється.

Нагадаємо, беззмінний лідер російського рок-гурту ДДТ Юрій Шевчук з перших днів російської агресії проти України відкрито засудив дії Кремля. Раніше артист зізнався, що гроші за всі десять концертів, які він зіграв із початку війни, перерахував на допомогу українським біженцям.

Побачимось в Парижі... Українка випадково зустріла Дженніфер Лопес (відео)

п’ятниця, 26 червень 2026, 21:00

Українська Instagram-блогерка випадково зустріла американську співачку та акторку Дженніфер Лопес під час відпочинку в Парижі. За словами панянки, вона опинилася за сусіднім столиком із знаменитістю в одному з місцевих ресторанів, передають Патріоти Ук...

"Сьогодні гарний день сказати про те, що я хочу залишити всі свої пояси, якими зараз володію": Олександр Усик втомився від боксу і поступається дорогою молодим, за однієї умови (відео)

п’ятниця, 26 червень 2026, 20:00

Чемпіон світу за версіями WBC, WBA та IBF у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) оголосив, що усі його пояси вакантні і чекають на своїх нових володарів. Український боксер записав відео, розмістивши його в Instagram з поясненням такого свого рі...