Отримала обидві дози вакцини: Родичка королеви Єлизавети II захворіла тромбозом після щеплення від COVID-19

У дружини двоюрідного брата королеви Великої Британії Єлизавети II, принцеси Кентскої Марії Христини фон Рейбніц, виявили тромбоз після того, як вона вакцинувалася препаратом від коронавірусу AstraZeneca. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на The Sun.

За інформацією журналістів, 76-літня королівська особа після щеплення відчула погіршення здоров'я і звернулася за допомогою. Це сталося після того, як вона отримала вже обидві дози вакцини AstraZeneca.

Зараз принцеса перебуває на лікуванні вдома. При цьому королівська сім'я поки відмовляється коментувати інформацію про хворобу принцеси і її зв'язок зі щепленням. Нагадаємо, у березні низка європейських країн, включно з Францією, Німеччиною і Данією, призупинили щеплення вакциною AstraZeneca до оприлюднення висновків ЕМА щодо можливого побічного ефекту в цієї вакцини, який викликає підвищене згущення крові й тромбози.

Побачимось в Парижі... Українка випадково зустріла Дженніфер Лопес (відео)

п’ятниця, 26 червень 2026, 21:00

Українська Instagram-блогерка випадково зустріла американську співачку та акторку Дженніфер Лопес під час відпочинку в Парижі. За словами панянки, вона опинилася за сусіднім столиком із знаменитістю в одному з місцевих ресторанів, передають Патріоти Ук...

"Сьогодні гарний день сказати про те, що я хочу залишити всі свої пояси, якими зараз володію": Олександр Усик втомився від боксу і поступається дорогою молодим, за однієї умови (відео)

п’ятниця, 26 червень 2026, 20:00

Чемпіон світу за версіями WBC, WBA та IBF у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) оголосив, що усі його пояси вакантні і чекають на своїх нових володарів. Український боксер записав відео, розмістивши його в Instagram з поясненням такого свого рі...