
У дружини двоюрідного брата королеви Великої Британії Єлизавети II, принцеси Кентскої Марії Христини фон Рейбніц, виявили тромбоз після того, як вона вакцинувалася препаратом від коронавірусу AstraZeneca. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на The Sun.
За інформацією журналістів, 76-літня королівська особа після щеплення відчула погіршення здоров'я і звернулася за допомогою. Це сталося після того, як вона отримала вже обидві дози вакцини AstraZeneca.
Зараз принцеса перебуває на лікуванні вдома. При цьому королівська сім'я поки відмовляється коментувати інформацію про хворобу принцеси і її зв'язок зі щепленням. Нагадаємо, у березні низка європейських країн, включно з Францією, Німеччиною і Данією, призупинили щеплення вакциною AstraZeneca до оприлюднення висновків ЕМА щодо можливого побічного ефекту в цієї вакцини, який викликає підвищене згущення крові й тромбози.
Українська Instagram-блогерка випадково зустріла американську співачку та акторку Дженніфер Лопес під час відпочинку в Парижі. За словами панянки, вона опинилася за сусіднім столиком із знаменитістю в одному з місцевих ресторанів, передають Патріоти Ук...
Чемпіон світу за версіями WBC, WBA та IBF у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) оголосив, що усі його пояси вакантні і чекають на своїх нових володарів. Український боксер записав відео, розмістивши його в Instagram з поясненням такого свого рі...