
У дружини двоюрідного брата королеви Великої Британії Єлизавети II, принцеси Кентскої Марії Христини фон Рейбніц, виявили тромбоз після того, як вона вакцинувалася препаратом від коронавірусу AstraZeneca. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на The Sun.
За інформацією журналістів, 76-літня королівська особа після щеплення відчула погіршення здоров'я і звернулася за допомогою. Це сталося після того, як вона отримала вже обидві дози вакцини AstraZeneca.
Зараз принцеса перебуває на лікуванні вдома. При цьому королівська сім'я поки відмовляється коментувати інформацію про хворобу принцеси і її зв'язок зі щепленням. Нагадаємо, у березні низка європейських країн, включно з Францією, Німеччиною і Данією, призупинили щеплення вакциною AstraZeneca до оприлюднення висновків ЕМА щодо можливого побічного ефекту в цієї вакцини, який викликає підвищене згущення крові й тромбози.
Коли явні інваліди не можуть списатися з війська, бо за висновками ВЛК все ще є придатними, аж ніякі не воювавший мажор гламурно демобілізувався, як і служив, вважають вояки. Піар вийшов явно невдалим перед сотнями тисяч бійців та їхніми родинами. Укра...
Хрещення четвертої дитини Притули відбулося у знаковому на тлі масованих російських атак місці — Києво-Печерській лаврі. Зворушливими фотографіями з хрестин волонтер поділився у неділю, 21 червня, на особистій сторінці у Facebook, передають Патріоти Ук...