
Тенісистка Марта Костюк закликала всіх українців переходити на українську мову. Так 19-річна спортсменка з Києва відреагувала на ініціативу депутатів Державної думи Російської Федерації зарахувати до росіян усіх, хто розмовляє російською мовою. Про це Костюк написала у Stories на своїй сторінці у соціальній мережі Instagram, передають Патріоти України.
Марта потролила законодавців країни-агресора, додавши скриншот новини про те, що "до Держдуми внесли законопроєкт щодо визнання співвітчизниками всіх, хто знає російську мову". "Вчимо і переходимо на рідну українську, щоб несподівано не стати соотєчєствєнніком", – прокоментувала Костюк.
Раніше киянка обурилася поведінкою російських тенісистів, котрі обмежувалися рядовими фразами про неприпустимість війни. "Бачити російських гравців на турнірах мені дуже боляче. І бачити, що їхня єдина проблема – нездатність перевести гроші та інше, – а це те, про що вони кажуть, – неприйнятно для мене", – говорила наша спортсменка.
Коли явні інваліди не можуть списатися з війська, бо за висновками ВЛК все ще є придатними, аж ніякі не воювавший мажор гламурно демобілізувався, як і служив, вважають вояки. Піар вийшов явно невдалим перед сотнями тисяч бійців та їхніми родинами. Укра...
Хрещення четвертої дитини Притули відбулося у знаковому на тлі масованих російських атак місці — Києво-Печерській лаврі. Зворушливими фотографіями з хрестин волонтер поділився у неділю, 21 червня, на особистій сторінці у Facebook, передають Патріоти Ук...