Перемога невідворотня: Леся Нікітюк записала заспокійливу мантру для українців

Леся Нікітюк

Популярна телеведуча Леся Нікітюк записала мантру, яка заспокоїть українців під час повномасштабної війни. Відео оприлюднено на її YouTube-каналі.

Так, зірка спокійним голосом згадала про звільнений Херсон і втрати російських окупантів.

"Я заплющую очі. Входжу в стан рівноваги. Входжу спокійно. Так само спокійно, як ЗСУ увійшли до Херсона. Кайф... Я в нірвані. І це я тільки згадала, як у Херсоні зустрічали наших військових. Хочете відчути ще більше задоволення? Покладіть руку на серце і повільно в такт повторюйте за мною: Бу-да-нов. Я розслабляюсь. Пам'ятаю, що 90 тисяч орків свої очі вже не розплющать. Розслабляюсь ще більше", - сказала вона.

Далі телеведуча розповіла слухачам про занурення у темряву внаслідок ворожих ракетних ударів, а також роботу українських військовослужбовців.

"Я занурююсь у темряву, але мені не страшно, бо знаю, що за кілька годин ДТЕК знову ввімкне світло в моєму районі. Почуваюся безпечним, бо діє правило двох стін. Перша стіна - ЗСУ, друга - наше ППО", - додала Нікітюк.

Наприкінці своєї мантри Леся уявила, як з нашої території зникають усі окупанти.

"Я візуалізую, щоб зникла вся агресія, злість, ворожість, напасть і біда. Одним словом, я візуалізую, щоб зникла вся русня", - підсумувала вона.

Помер голлівудський актор, відомий за шесттю частинами культової комедії «Поліцейська академія»

неділя, 5 лютий 2023, 7:12

У суботу, 4 лютого, стало відомо про смерть популярного канадського актора Джорджа Р. Робертсона. За свою кар'єру він зіграв близько 80 ролей у кіно та серіалах. Мабуть, найвідомішою його роботою стала роль начальника Герста в комедії «Поліцейська акад...

"Хоч би совість мав!": Влада Яму захейтили у мережі за фото з Маямі

субота, 4 лютий 2023, 8:30

Відомий український танцівник та суддя шоу "Танці з зірками" Влад Яма, якому раніше дісталося від підписників за фото з дельфінами, знову викликав у мережі хвилю обурення. Цього разу - через фото з сонячного Маямі, передають Патріоти України. Напередод...