Переніс нещодавно ковід: 73-річний Михайло Шуфутинський знову готується стати батьком

73-річний російський виконавець шансону Михайло Шуфутинський за прикладом 75-річного Євгена Петросяна знову готується стати батьком. Про це пише «Собеседнік», передають Патріоти України.

Артист вже виховав двох дорослих синів, народжених його другою дружиною Маргаритою Михайлівною, однак зупинятися на досягнутому не збирається. Виконавець хіта «Третье сентября» сподівається, що нинішня молода дружина, танцівниця балету Світлана Уразова, знову подарує йому радість батьківства.

«Звичайно, ми хочемо дітей! А хто не хоче? Всі хочуть! Ми активно працюємо над цим питанням. Кожен наш день починається з поцілунку. Я прокидаюся вранці і питаю у дружини: „Ти не хочеш мене поцілувати?“ Вона відповідає: „Звичайно, хочу!“ — і цілує. Ось у чому наш секрет щасливого життя», — відверто каже Михайло Захарович.

Заслужений артист сам з характером. Світлана Уразова цілком підтримує бажання свого чоловіка і робить все, щоб завагітніти. Однак кілька тижнів тому парі довелося взяти паузу: шансоньє захворів на коронавірус. Шуфутинський зізнається, що перенести китайську заразу було не так просто, і в якийсь момент він став замислюватися про найгірше.

«У мене було значне ураження легень. Але нічого, витримали. Я заразився на одному із заходів. Там був весь шоу-бізнес, і багато хто потім захворів. Під час хвороби я схуд на шість кілограмів. До того ж у мене виникли ускладнення після ковіда. Я трошки накульгую досі. Але вже майже прийшов до тями», — зазначає Михайло Захарович.

Шуфутинський додав, що зараз він активно відновлюється і хоче схуднути, повідомляє «Собеседник». Щоранку артист починає зі спортзалу і басейну. Світлана ж Уразова, яка молодша за чоловіка майже на 30 років, у всьому його підтримує.

Оперний співак Сергій Іванчук показав шрами від куль окупантів німцям, які виступили проти постачання зброї Україні (відео)

понеділок, 3 жовтень 2022, 13:37

Український оперний співак Сергій Іванчук, який одержав 5 кульових поранень внаслідок обстрілу ворожої ДРГ, став свідком регулярних масових мітингів у Німеччині - німці виступають проти постачання зброї Україні. Вони вважають, що це допоможе зупинити в...

І тут усіх поводили за носа: Меган і Гаррі приховали від публіки справжню дату своїх заручин

понеділок, 3 жовтень 2022, 11:59

Меган та Гаррі з перших публічних виходів водили за ніс публіку та репортерів. Королівські біографи розкрили нюанс щодо заручин пари, передають Патріоти України. Офіційно про свої заручини пара оголосила 27 листопада 2017 року, через півроку після того...