Перетворив життя на пекло: Ольга Сумська розповіла про "неадеквата", який її переслідував (фото)

Відома українська актриса Ольга Сумська розповіла про переслідування, які дивом не закінчилися трагедією. Один з фанатів нав'язливо писав зірці та навіть її молодшій доньці у соціальних мережах. А одного разу він чатував біля під'їзду. Про це акторка розповіла у студії програми "Стосується кожного", передають Патріоти України.

Сумська прийшла на проект у ролі зіркового експерта, в ефірі обговорювали переслідувача дівчинки з Запорізької області, якій погрожує дорослий чоловік. Акторка розповіла, що соціальні мережі можуть бути дуже небезпечними, адже існує багато "неадекватів".

Колись і сама Сумська страждала від переслідування. "Неадекват" писав їй у соціальних мережах, запрошував у гості та зізнавався у симпатії. Чоловік був ввічливим, проте акторка запідозрила небезпеку, коли він почав писати не тільки їй. Наполегливий фанат почав "закидувати" повідомленнями її молодшу доньку.

А одного разу "неадекват" чатував біля будинку Ольги Сумської. Вона побачила біля під'їзду чоловіка, він підійшов до неї та представився. Акторка зрозуміла, що перед нею стоїть саме той наполегливий фанат.

У той момент зірці було страшно. Адже уся ситуація доволі моторошна. Невідомий чоловік спочатку пише у соціальних мережах їй та її дитині, а потім дізнається адресу акторки.

На щастя, Сумська не постраждала від "неадеквата". Акторка не стала розповідати, чим закінчилася історія з переслідуванням, проте зазначила, як важливо берегти себе та своїх дітей від дивних та нав'язливих фанатів у соціальних мережах.

"Прощай, немытая Россия": Пугачова вирішила продати свій знаменитий замок під Москвою - ЗМІ

субота, 1 жовтень 2022, 23:29

Алла Пугачова після новини про те, що поїхала з Росії до Ізраїлю, вирішила продати свій знаменитий замок у селі Грязь, що під Москвою. Така інформація з'явилася у російських ЗМІ, передають Патріоти України. Подейкують, що Алла Борисівна виставила своє ...

Відомий російський репер покінчив із життям на знак протесту проти мобілізації та війни в Україні

субота, 1 жовтень 2022, 11:00

Репер із російського Краснодара Іван Петунін, відомий як Walkie, наклав на себе руки на знак протесту проти війни в Україні. Йому було 27 років. Про загибель музиканта повідомляє видання 93.ru. Перед смертю Петунін опублікував у телеграм-каналі відеозв...