Перевертню зіпсували настрій: "Народному артисту" України Миколі Баскову поставили питання про геноцид українців, котрий він підтримав (відео)

Окулярами відгородитися від світу Баскову не вийде

У Туреччині до російського співака підійшла українка і запитала, як він почувається, коли в Україні гинуть люди.

Російського виконавця Миколу Баскова, який підтримує путінський режим, помітили на одному із курортів Туреччини. Відповідне відео в Youtube виклала користувачка на ім'я Di Os.

На відео можна побачити, як Басков танцює та веселиться під музику у компанії двох жінок. Коли він помічає, що його знімають, йде у бік українки, яка знімала цей ролик. Після чого жінка запитала:

"Я з України. Росія зараз бомбардує Україну щодня, а ви тут веселитесь. Як вам, нормально веселитися?"

На що Басков відповів, що він "не веселиться", а відпочиває". Після чого ховаючись за спиною супутниці, йде. Громадянка України прощається з ним словами: "Слава Україні!".

"Кілька разів відкручували колеса в авто": Мама Кузьми Скрябіна назвала причетних до загибелі сина

четвер, 18 серпень 2022, 14:59

Мама відомого українського співака Кузьми Скрябіна, який трагічно загинув 2 лютого 2015 року внаслідок ДТП, Ольга Кузьменко назвала причетних до загибелі сина. Вона вважає, що сина вбили ті, на кого артист "лив холодну воду, щоб привести до тями" [пред...

Кузьма Скрябін міг би вижити в злощасній ДТП: Мама співака розповіла про два дивні моменти

четвер, 18 серпень 2022, 10:50

Мама відомого українського співака і ведучого Кузьми Скрябіна, який трагічно загинув 2 лютого 2015 року під Кривим Рогом, Ольга Кузьменко вважає, що її син міг вижити в страшній ДТП. Якби цистерна на старому молоковозі, з яким зіткнулося авто зірки, бу...