Перший прийом після досягнення повноліття: Японська принцеса Айко з'явилася на традиційному святкуванні Нового року в Токіо (фото)

1 грудня єдиній дочці 126-го імператора Японії Нарухіто та імператриці Масако виповнилося 20 років. У Японії це вік повноліття, тому дівчина приступила до виконання своїх обов'язків як члена імператорської сім'ї, інформують Патріоти України.

Хоча після дня народження Айко імператорський дім зробив заяву, в якій наголошувалося, що нові обов'язки принцеси все ж будуть на другому місці, а на першому — навчання в університеті. Наразі дівчина навчається в Університеті Гакушуїна.
Але все ж перший захід у новому статусі Айко відвідала і це було традиційне святкування Нового року у палаці – Shinnen Shukuga-no Gi. Принцеса Айко з'явилася перед гостями у білій сукні без рукавів, прикрашеній стрічкою імператорської родини, білих високих рукавичках, перлинному намисті та сережках. У руках вона тримала віяло.

Серед учасників великого імператорського прийому також були двоюрідний брат її батька, наслідний принц Фуміхіто Акісіно, відоміший як принц Акісіно, його дружина принцеса Кіко, їхня 27-річна дочка Како. Інша дочка пари, 30-річна Мако, залишила королівське життя минулого року, коли вийшла заміж за простолюдина, через що мала відмовитися від свого титулу та обов'язків.

"Бережіть мене": Пугачова звернулася до Путіна, але поплатилася

вівторок, 21 березень 2023, 10:26

Співачка Алла Пугачова, яка втекла з Росії до Ізраїлю, постійно піддається нападкам з боку росіян. Продюсер "Ласкавого мая" Андрій Разін заявив, що на це є причина. Також він здивований, що Алла Пугачова стала цапом-відбувайлом, передають Патріоти Укра...

"Терміново до психіатра": Путініст Кіркоров нажахав мережу вбранням "без трусів"

вівторок, 21 березень 2023, 9:23

Російський співак Філіп Кіркоров, який підтримує путінську агресію і повномасштабну війну РФ проти України, нажахав мережу своїм новим вбранням. Артист вийшов на публіку в штанях, під якими фанати не помітили трусів, передають Патріоти України. У мереж...