

У суботу, 23 жовтня, на телеканалі Україна показали прем'єрний випуск 2 сезону гіпершоу "Маска". Після напруженого голосування виявилось, що шоу покинув найтрадиційніший український персонаж – Баян.
Під маскою учасника, котрий програв, ховалася "мама" зіркового члена журі Вірки Сердючки Інна Білокінь.
Для свого єдиного виступу артистка обрала композицію Алли Пугачової – "Арлекіно". Судді висловились, що перед ними міг виступати Віктор Павлік чи дружина Павла Зіброва. Проте після виконання експерти таки згадали, що під час відео з підказками Баян назвав Андрія Данилка "Міхаличем", а це можуть дозволити собі тільки найближчі друзі шоумена.
Нагадаємо, що музичне шоу "Маска" – це світовий проєкт, де зіркові журі та глядачі намагаються вгадати, хто з відомих особистостей перед ними співає. В другому сезоні в суддівських кріслах опинилися Настя Каменських, Оля Полякова, Олег Винник, Андрій Данилко та DZIDZIO.


На фінальному голосуванні Баян змагався проти моторошного Кажана, проте глядачам цікавіше було дізнатися, хто переховується за маскою музичного інструмента. Під час своєї промови Інна зізналася, що виступати в костюмах на сцені дуже складно.
Український музичний продюсер Володимир Бебешко вперше відверто розповів про серйозні проблеми зі здоров'ям. Три роки тому у знаменитості стався інсульт, через який йому довелося вимушено переїхати до столиці Польщі. Про це він розповів у інтерв'ю Слав...
Ларрі — легендарний британський кіт-мишолов, який «працює» у премʼєрській резиденції та пережив уже шостого главу уряду, передають Патріоти України з посиланням на The Washington Post. Премʼєр-міністри приходили і йшли, зазначає видання, а Ларрі залиша...