

У суботу, 23 жовтня, на телеканалі Україна показали прем'єрний випуск 2 сезону гіпершоу "Маска". Після напруженого голосування виявилось, що шоу покинув найтрадиційніший український персонаж – Баян.
Під маскою учасника, котрий програв, ховалася "мама" зіркового члена журі Вірки Сердючки Інна Білокінь.
Для свого єдиного виступу артистка обрала композицію Алли Пугачової – "Арлекіно". Судді висловились, що перед ними міг виступати Віктор Павлік чи дружина Павла Зіброва. Проте після виконання експерти таки згадали, що під час відео з підказками Баян назвав Андрія Данилка "Міхаличем", а це можуть дозволити собі тільки найближчі друзі шоумена.
Нагадаємо, що музичне шоу "Маска" – це світовий проєкт, де зіркові журі та глядачі намагаються вгадати, хто з відомих особистостей перед ними співає. В другому сезоні в суддівських кріслах опинилися Настя Каменських, Оля Полякова, Олег Винник, Андрій Данилко та DZIDZIO.


На фінальному голосуванні Баян змагався проти моторошного Кажана, проте глядачам цікавіше було дізнатися, хто переховується за маскою музичного інструмента. Під час своєї промови Інна зізналася, що виступати в костюмах на сцені дуже складно.
Ларрі — легендарний британський кіт-мишолов, який «працює» у премʼєрській резиденції та пережив уже шостого главу уряду, передають Патріоти України з посиланням на The Washington Post. Премʼєр-міністри приходили і йшли, зазначає видання, а Ларрі залиша...
Коли явні інваліди не можуть списатися з війська, бо за висновками ВЛК все ще є придатними, аж ніякі не воювавший мажор гламурно демобілізувався, як і служив, вважають вояки. Піар вийшов явно невдалим перед сотнями тисяч бійців та їхніми родинами. Укра...