

У суботу, 23 жовтня, на телеканалі Україна показали прем'єрний випуск 2 сезону гіпершоу "Маска". Після напруженого голосування виявилось, що шоу покинув найтрадиційніший український персонаж – Баян.
Під маскою учасника, котрий програв, ховалася "мама" зіркового члена журі Вірки Сердючки Інна Білокінь.
Для свого єдиного виступу артистка обрала композицію Алли Пугачової – "Арлекіно". Судді висловились, що перед ними міг виступати Віктор Павлік чи дружина Павла Зіброва. Проте після виконання експерти таки згадали, що під час відео з підказками Баян назвав Андрія Данилка "Міхаличем", а це можуть дозволити собі тільки найближчі друзі шоумена.
Нагадаємо, що музичне шоу "Маска" – це світовий проєкт, де зіркові журі та глядачі намагаються вгадати, хто з відомих особистостей перед ними співає. В другому сезоні в суддівських кріслах опинилися Настя Каменських, Оля Полякова, Олег Винник, Андрій Данилко та DZIDZIO.


На фінальному голосуванні Баян змагався проти моторошного Кажана, проте глядачам цікавіше було дізнатися, хто переховується за маскою музичного інструмента. Під час своєї промови Інна зізналася, що виступати в костюмах на сцені дуже складно.
Тепер вже колишній абсолютний чемпіон світу у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) може провести свої останні поєдинки у США. Про це в коментарі ESPN повідомив спортивний директор українця Сергій Лапін, передають Патріоти України. . За словами ...
Українська акторка Катерина Кузнєцова поділилася своїм щоденним раціоном, розповіла про зміни у харчуванні та пояснила, що допомагає їй підтримувати чудову фізичну форму, передають Патріоти України. Зірка поспілкувалася з підписниками в Instagram і чес...