
Королеву Данії Маргрете II у четвер, 14 травня, госпіталізували до лікарні у Копенгагені після серцевого нападу. Про це повідомила пресслужба королівського будинку Данії. Зазначається, що королева перебуватиме в лікарні протягом вихідних для спостереження та подальших медичних обстежень, передають Патріоти України.
Як йдеться у повідомленні, королева Маргрете втомлена, але перебуває у доброму настрої. Медики продовжують оцінювати її стан і надають необхідну допомогу.
Маргрете II народилася 16 квітня 1940 року. І стала спадкоємицею свого відважного батька короля Фредерік IX, котрий під час нацистської окупації Данії демонстративно носив жовту зірку Давида, на знак протесту проти репресій гітлерівців проти його юдейських підданих. Пам'ятала Маргрете і радянську окупацію острова Борнхольм до квітня 1946 року, котрий Сталін намагався втримати за СРСР аби контролювати Данські протоки, що з'єднують Балтику з широкими атлантичними водами Північного моря.
Королева Данії Маргрете ІІ зріклася престолу на користь свого сина з 14 січня 2024. Це відбулось через 52 роки після того, як вона сіла на трон після свого батька - короля Фредеріка IX. Після зречення вона зберегла свій титул і тепер титулується як Її Величність Королева Маргрете.
З січня 2024 року королем Данії є принц Фредерік X.
Український музичний продюсер Володимир Бебешко вперше відверто розповів про серйозні проблеми зі здоров'ям. Три роки тому у знаменитості стався інсульт, через який йому довелося вимушено переїхати до столиці Польщі. Про це він розповів у інтерв'ю Слав...
Ларрі — легендарний британський кіт-мишолов, який «працює» у премʼєрській резиденції та пережив уже шостого главу уряду, передають Патріоти України з посиланням на The Washington Post. Премʼєр-міністри приходили і йшли, зазначає видання, а Ларрі залиша...