"Пєвцов, Машков, Газманов, Расторгуєв, некролог ваш зіпсовано. Діти мертві до вас приходитимуть уві сні - це ви їх убили", - Гордон

Багато російських артистів у питанні ставлення до війни в Україні виявили себе "як шматок лайна". Таку думку в ефірі програми "Честное слово" на YouTube-каналі "Популярная политика" висловив засновник інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитро Гордон, передають Патріоти України.

"Знаєте, тут же нічого не треба... Тут треба показати: ти людина чи шматок лайна. На жаль, більшість російських артистів, режисерів виявилися шматком лайна. Але це їхній вибір, це їхнє право", – сказав Гордон.
Він зазначив, що розуміє артистів, "хто мовчки встав і поїхав". "Я не хочу зараз називати прізвища, це всім відомі люди. Я не хочу ще раз їх підставляти навіть. Але для цього треба мати добру голову (а у цих людей голова прекрасна). Встали і поїхали з Росії, щоб навіть не відповідати за все це, перебуваючи там. Це внутрішній протест", – сказав журналіст.

Він додав, що розуміє цих людей, тому що не всім вистачає сил та сміливості говорити все, що думаєш, як, наприклад, це робить російська актриса Лія Ахеджакова. "Я не хочу вимагати цього... Але навіть мовчазний протест, коли людина встає і їде з Росії, встає і заслуговує на повагу", – вважає Гордон. Журналіст згадав концерт, який відбувся 18 березня у Москві з нагоди річниці окупації Росією Криму, та назвав його "шабашем".

"Я згадав слова з пісні [російського рок-музиканта] Ігоря Талькова "Сатана гулять устал, гаснут свечи, кончен бал". Свічки гаснуть, і ці свічки не за вбитими російськими військами українцям. Ці свічки за тими, хто їх убивав, гаснуть! Жахливий шабаш!" – сказав Гордон. Він звернувся до всіх артистів, із якими знайомий і які виступали на цьому концерті.

"Я уважно подивився те, що відбувалося на стадіоні "Лужники"... Я хочу сказати: "Дмитре Пєвцов, ганьба тобі назавжди. Некролог твій зіпсовано". Я хочу сказати Володі Машкову: "Володю, ганьба тобі назавжди. Некролог твій зіпсовано". Я хочу сказати Олегу Газманову: "Покидьок! Немає некрологу, немає тебе. Все". Я хочу сказати Миколі Расторгуєву: "Покидьок, те саме"... Пєвцов, Машков, Газманов, Расторгуєв – це воєнні злочинці, такі самі, як Путін. Це покидьки, які відповідальні за загибель тисяч українців, за наші зруйновані міста. Ви відповідаєте особисто. До вас дитячі трупи приходитимуть уві сні. Газманов, Расторгуєв, Машков, Пєвцов та подібні до них, уві сні до вас діти мертві приходитимуть! Це ви їх убили! Ви – співучасники цього злочину!" – заявив журналіст.

Розлученому Нікіті Добриніну приписують роман з відомою українською блогеркою

вівторок, 3 жовтень 2023, 18:30

Після церемонії нагородження музичної премії МУЗВАР, яка відзначила українських артистів та стала першою вагомою світською подією під час війни, телеведучого Нікіту Добриніна запідозрили у новому романі. Він зявився на червоному хіднику під руку з відо...

Андрій Данилко відзначає 50-рчний ювілей: Як нещасне кохання трансформувалось у Вєрку Сердючку, що напророчила артисту Пугачова і чого соромилися рідні артиста

понеділок, 2 жовтень 2023, 21:34

Рівно 50 років тому, 2 жовтня 1973-го, у родині Михайла та Світлани Данилків народився син Андрій. Сьогодні його імʼя відоме кожному українцю, а його образ Вєрки Сердючки став популярним далеко за межами рідної країни та полюбився багатомільйонній армі...