Пішла по другому колу? Ірина Білик возз'єдналася з ексчоловіком

Ірина Білик / Фото - instagram.com

Українська співачка Ірина Білик вирішила налагодити стосунки зі своїм ексчоловіком Дмитром Коляденком, з яким останнім часом не спілкувалася. Вона зворушливо звернулася до нього в особливий день - напередодні його дня народження.

Це сталося під час концерту, на якому виступала артистка. Співачка зі сцени покликала Дмитра, щоб разом із ним виконати пісню "Фарби".

"Для цього концерту і до завтрашнього дня, тому що в нього завтра (22 липня, - ред.) день народження, я з ним помирилася. Але потім я знову його заблокую, добре? Діма Коляденко!" - сказала Білик.

Цікаво, що 22 липня, артистка дійсно привітала свого екс-чоловіка.

В інста-сторіз вона опублікувала спільну з Коляденком фотографію і написала "З днем народження".

Скріншот InstagramСкріншот Instagram

Зазначимо, Білик і Коляденко розлучилися багато років тому, але продовжували підтримувати спілкування. Часто разом з'являлися на публіці, що провокувало чутки про їхнє возз'єднання в романтичному плані.

Однак ні Білик, ні Коляденко не підтверджували, що знову разом. Ба більше, Коляденко нещодавно сказав, що в них із Білик виникли розбіжності, через що вони припинили спілкування.

"Вдарило сильно": Тяжко хворий відомий продюсер розповів, чому залишив Україну

четвер, 25 червень 2026, 12:10

Український музичний продюсер Володимир Бебешко вперше відверто розповів про серйозні проблеми зі здоров'ям. Три роки тому у знаменитості стався інсульт, через який йому довелося вимушено переїхати до столиці Польщі. Про це він розповів у інтерв'ю Слав...

Хай собі уряди міняються: 19-річний кіт Ларрі, обіймаючи посаду головного мишолова Даунінг стріт, 10, пережив уже шостого прем'єр-міністра Великої Британії

середа, 24 червень 2026, 8:30

Ларрі — легендарний британський кіт-мишолов, який «працює» у премʼєрській резиденції та пережив уже шостого главу уряду, передають Патріоти України з посиланням на The Washington Post. Премʼєр-міністри приходили і йшли, зазначає видання, а Ларрі залиша...