
Українська співачка Ірина Білик вирішила налагодити стосунки зі своїм ексчоловіком Дмитром Коляденком, з яким останнім часом не спілкувалася. Вона зворушливо звернулася до нього в особливий день - напередодні його дня народження.
Це сталося під час концерту, на якому виступала артистка. Співачка зі сцени покликала Дмитра, щоб разом із ним виконати пісню "Фарби".
"Для цього концерту і до завтрашнього дня, тому що в нього завтра (22 липня, - ред.) день народження, я з ним помирилася. Але потім я знову його заблокую, добре? Діма Коляденко!" - сказала Білик.
Цікаво, що 22 липня, артистка дійсно привітала свого екс-чоловіка.
В інста-сторіз вона опублікувала спільну з Коляденком фотографію і написала "З днем народження".
Скріншот Instagram
Зазначимо, Білик і Коляденко розлучилися багато років тому, але продовжували підтримувати спілкування. Часто разом з'являлися на публіці, що провокувало чутки про їхнє возз'єднання в романтичному плані.
Однак ні Білик, ні Коляденко не підтверджували, що знову разом. Ба більше, Коляденко нещодавно сказав, що в них із Білик виникли розбіжності, через що вони припинили спілкування.
Хрещення четвертої дитини Притули відбулося у знаковому на тлі масованих російських атак місці — Києво-Печерській лаврі. Зворушливими фотографіями з хрестин волонтер поділився у неділю, 21 червня, на особистій сторінці у Facebook, передають Патріоти Ук...
21 червня, принц Уельський Вільям відзначає свій 44-й день народження. Майбутній король Великої Британії народився в 1982 році в сімʼї принцеси Діани та тоді ще принца Чарльза, проте батьки згодом розлучилися, а мама Вільяма загинула в трагічній ДТП в ...