
Українська співачка Ірина Білик вирішила налагодити стосунки зі своїм ексчоловіком Дмитром Коляденком, з яким останнім часом не спілкувалася. Вона зворушливо звернулася до нього в особливий день - напередодні його дня народження.
Це сталося під час концерту, на якому виступала артистка. Співачка зі сцени покликала Дмитра, щоб разом із ним виконати пісню "Фарби".
"Для цього концерту і до завтрашнього дня, тому що в нього завтра (22 липня, - ред.) день народження, я з ним помирилася. Але потім я знову його заблокую, добре? Діма Коляденко!" - сказала Білик.
Цікаво, що 22 липня, артистка дійсно привітала свого екс-чоловіка.
В інста-сторіз вона опублікувала спільну з Коляденком фотографію і написала "З днем народження".
Скріншот Instagram
Зазначимо, Білик і Коляденко розлучилися багато років тому, але продовжували підтримувати спілкування. Часто разом з'являлися на публіці, що провокувало чутки про їхнє возз'єднання в романтичному плані.
Однак ні Білик, ні Коляденко не підтверджували, що знову разом. Ба більше, Коляденко нещодавно сказав, що в них із Білик виникли розбіжності, через що вони припинили спілкування.
Виконавець в останні роки тримає особисте життя подалі від камер. Проте деякі подробиці артист все ж таки розкриває. Зокрема, співак офіційно підтвердив, що більше не самотній. Артист це зробив в Instagram-stories, опублікувавши доволі пікантні кадри з...
Британський промоутер Едді Гірн оголосив ім'я наступного суперника Олександра Усика після того, як той відмовився від усіх чемпіонських титулів, повідомляє Boxingscene. За словами Гірна, суперником українця стане американець, передають Патріоти України...