
Українська співачка Ірина Білик вирішила налагодити стосунки зі своїм ексчоловіком Дмитром Коляденком, з яким останнім часом не спілкувалася. Вона зворушливо звернулася до нього в особливий день - напередодні його дня народження.
Це сталося під час концерту, на якому виступала артистка. Співачка зі сцени покликала Дмитра, щоб разом із ним виконати пісню "Фарби".
"Для цього концерту і до завтрашнього дня, тому що в нього завтра (22 липня, - ред.) день народження, я з ним помирилася. Але потім я знову його заблокую, добре? Діма Коляденко!" - сказала Білик.
Цікаво, що 22 липня, артистка дійсно привітала свого екс-чоловіка.
В інста-сторіз вона опублікувала спільну з Коляденком фотографію і написала "З днем народження".
Скріншот Instagram
Зазначимо, Білик і Коляденко розлучилися багато років тому, але продовжували підтримувати спілкування. Часто разом з'являлися на публіці, що провокувало чутки про їхнє возз'єднання в романтичному плані.
Однак ні Білик, ні Коляденко не підтверджували, що знову разом. Ба більше, Коляденко нещодавно сказав, що в них із Білик виникли розбіжності, через що вони припинили спілкування.
Український музичний продюсер Володимир Бебешко вперше відверто розповів про серйозні проблеми зі здоров'ям. Три роки тому у знаменитості стався інсульт, через який йому довелося вимушено переїхати до столиці Польщі. Про це він розповів у інтерв'ю Слав...
Ларрі — легендарний британський кіт-мишолов, який «працює» у премʼєрській резиденції та пережив уже шостого главу уряду, передають Патріоти України з посиланням на The Washington Post. Премʼєр-міністри приходили і йшли, зазначає видання, а Ларрі залиша...