"Після повернення з Америки вирішила": Alyosha здивувала, що вчиться володіти холодною зброєю


Українська співачка Олена Тополя, яка раніше використовувала псевдонімAlyosha, поділилася, що вчиться володіти холодною зброєю, передають Патріоти України.

Нову навичку артистка вирішила освоїти, коли повернулася з Америки до України. Співачка переконана, що це допоможе їй підтримувати чудову фізичну форму, а також почуватися більше впевненою та в разі необхідності у своїх діях.

"Після повернення з Америки вирішила, що хочу для себе освоїти володіння холодною зброєю. Це дозволяє підтримувати себе в тонусі, в хорошій фізичній формі, щоб бути впевненою в собі і в фізичному плані, і в духовному, і в розумовому", - розповіла Тополя в інтерв'ю kp.ua

Раніше артистка ходила в тир. Співачка наголошує, що зі стрільбою потрібно постійно практикуватися, аби не забувати, як тримати зброю в руках та цілитися. За словами артистки, в умовах війни потрібно бути готовим до всього.

"Я ходила в тир, бо дуже довго випрошувала у чоловіка, де потренуватися, де постріляти. Стріляти я вчилася давно, тому треба практикуватися, щоб не забувати, як відчувати вагу, як цілитися. Коли ти маєш певні знання, навички, якось спокійніше, особливо зараз. Важливо знати, що в будь-який момент ти можеш правильно відреагувати і проаналізувати правильні стратегії для своєї поведінки. Треба бути готовим до всього", - поділилася знаменитість.

Нині ж Олена Тополя вчиться володіти катаною – японським довгим гострим мечем. Цей вид зброї неабияк небезпечний, але разом з тим дисциплінує, розвиває реакцію та допомагає сконцентруватися.

"На заняття з катаною я пішла, бо мені захотілося виплеснути емоції. Катана – це дуже гострий меч. Це номер один по небезпеці холодної зброї, і треба бути дуже обережним, м'яко кажучи. Це дисциплінує, розвиває реакцію, концентрацію, спостережливість. У цьому мистецтві дуже багато моментів, які вчать людину швидко реагувати, оцінювати, аналізувати і діяти", - зізналась співачка.

Значно схуд: Зірка "Ліги сміху", який отримав важке поранення на фронті, показав фото в кріслі колісному

неділя, 26 травень 2024, 12:28

Гуморист та зірка "Ліги сміху", Віктор Розовий вперше показав себе у повний зріст після перенесення операції через ускладнене осколкове поранення голови. Нині він пересувається у кріслі колісному. Чоловік воював в складі 3-ї окремої штурмової бригади н...

"Я ошукана людина": Відомий автор пісень шокував, як припинив отримувати виплати за свої хіти

неділя, 26 травень 2024, 9:40

Український автор хітів, народний артист України Юрій Рибчинський, який славиться співпрацею з багатьма зірками, розповів про свої доходи. Так, в інтерв'ю для YouTube-проєкту ТСН.ua "Наодинці" поет зізнається, що його джерелом прибутку є роялті з пісен...