Пластика доконала: Жанна Агузарова шокувала публіку своїм "новим" обличчям

Фанати пам'ятають Жанну Агузарову ще такою

Епатажна російська співачка Жанна Агузарова вперше за довгий час з'явилася на публіці й змусила про себе заговорити, зазначають Патріоти України.

Агузарова


58-річна Агузарова прийшла на вечірку під час Московського міжнародного кінофестивалю у вільному білому вбранні з квітковим принтом. Але не костюм співачки вразив шанувальників, а її обличчя, яке змінилося. Її ледве впізнали й гості заходу. Після ряду пластичних операцій, артистка перестала бути схожою на себе.

Сама ж артистка про зміни в зовнішності вважає за краще не говорити. Фахівці відзначили, що в Агузарової дуже гладка шкіра, відкритий погляд й відсутня нососльозова борозна. Це свідчить про проведену пластику, передає «Стархіт».

І якщо експерти оцінювали якість роботи пластичних хірургів, то шанувальники обговорювали зовнішній вигляд співачки. І більшості зміни у зовнішності їхнього кумира не прийшлися до душі.

Раніше Агузарова виглядала так.

Так бояться? Росіяни не можуть послухати "Стефанію" переможців "Євробачення" Kalush Orchestra - доступ заблоковано

середа, 18 травень 2022, 10:58

У соціальних мережах Instagram та Facebook для громадян Росії заблокували доступ до пісні Stefania переможців Євробачення-2022 українського реп-колективу Kalush Orchestra. При спробі користувача з РФ знайти трек в Інтернеті, пошукова система пише, що р...

"Відро з кров'ю": Володимир Кличко заявив, що зробить кардинальний вчинок, якщо "хоч один росіянин вийде у ринг зі своїм прапором та гімном"

середа, 18 травень 2022, 10:28

Легендарний український боксер Віталій Кличко розповів, що його брат Володимир виступає за жорстку позицію у світі щодо виступів російських боксерів. . За інформацією мера Києва, молодший брат демонстративно заллє свій титул кров'ю, якщо хтось із спорт...