"По-русски говори!": Російський блогер отримав ляпаса за те, що розмовляв англійською у Пітері (відео)

Популярний російський блогер Нікіта Прошин (більш відомий як Нікі Прошиш), що веде свій YouTube-канал англійською мовою, отримав від перехожого по обличчю під час стріму про акцію проти мобілізації у Санкт-Петербурзі, передають Патріоти України.

Інцидент стався на Невському проспекті в Петербурзі. Цей момент блогер не вирізав із сюжету, дивіться його з 3:56 по 4:37.

На записі видно, як Нікіта йде вулицею та намагається записати відео про протести проти мобілізації у Пітері. У якийсь момент його зупинив чоловік, який йшов повз, й почав вимагати, щоб блогер розмовляв російською: "По-русски говори!". Щоб "закріпити" своє прохання, перехожий вдарив блогера по обличчю.

"Часткова мобілізація була оголошена в Росії. На акцію протесту зібралося багато людей, багато хто зараз тікає з РФ. У цьому відео я хочу поділитися деякими подробицями цих подій, а також поділитися деякими особистими відчуттями після спостереження за протестами у Санкт-Петербурзі", - йдеться в описі до ролика Прошина. Також він зняв кілька вуличних інтерв'ю з росіянами, щоб показати, що люди думають про мобілізацію.

Дочка Ольги Сумської похвалилася, що продовжує працювати в Росії

середа, 27 вересень 2023, 20:15

"Мене дійсно завжди захоплювали жінки, які вміють і поєднувати кар'єру, і бути турботливою мамою та прекрасною дружиною. Я люблю діяльних людей, які не сидять на місці, розвиваються, вигадують, творять, ростуть і йдуть уперед. Час змушує нас жити тут і...

"Тривалий процес реабілітації":Алієв розповів, в якому зараз стані перебуває госпіталізований Мілевський

середа, 27 вересень 2023, 16:55

Стан колишнього нападника київського "Динамо" Артем Мілевського, який перебуває в одній із столичних клінік, де лікується від алкогольної залежності, починає покращуватись. При цьому на ексгравця збірної України чекає дуже тривалий процес реабілітації....