"Початок епохи розважальних шоу": Влад Яма поділився архівним фото молодих Зеленського та Могилевської

16 листопада своє професійне свято щороку відзначають працівники радіо, телебачення та зв’язку України. З цієї нагоди відомий український хореограф, суддя шоу Танці із зірками Влад Яма у своєму Instagram показав архівне фото із президентом України Володимиром Зеленським, передають Патріоти України.

Фото було зроблено у 2006 році під час участі у танцювальному шоу. « Вітаю з Днем працівника радіо, телебачення та зв'язку України! Виходить, і моє професійне свято. На фото рік 2006, початок епохи великих розважальних шоу у нашій країні. Кого впізнали?.. Пишіть», — так Яма підписав фото.

На фото, окрім Влада Ями та Володимира Зеленського, можна впізнати Олену Шоптенко, Наталю Могилевську, Руслану Писанку, Віталія Козловського та Миколу Коваленка. Нагадаємо, що переможцями у цьому проекті стала пара Володимира Зеленського та його партнерки Олени Шоптенко. Друге місце посіли Влад Яма зі співачкою Наталією Могилевською.

« Владе, та всіх пізнали звичайно», «Обожнювала дивитися, дізналася всіх», «Всіх дізналася. Красені», «Найкращий сезон, як на мене», «Які смішні», «Всі і Джек Горобець», «Тільки Джонні Деппа впізнав», «Які гарні люди» — так шанувальники Ями прокоментували фото.


"Заробляла я багато, але...": Оля Полякова розповіла, куди напередодні війни витратила усі заощадження

субота, 28 травень 2022, 13:50

У новому випуску програми Дорослі дівчата з Машею Єфросініною співачка зізналася, що залишилася без фінансової подушки. Вона повідомила, що до початку війни Росії проти України вони з чоловіком добре заробляли, але в результаті залишилися без грошей, п...

Ненависть до Пугачової і Галкіна в РФ досягла апогею: Примадонну хочуть позбавити громадянства за антивоєнну позицію

субота, 28 травень 2022, 11:22

Російська співачка і прихильниця Путіна Вікторія Циганова запропонувала позбавити Аллу Пугачову громадянства за те, що вона засудила війну в Україні. За її словами, Примадонна ніколи не прославляла Росію в своїх піснях, передають Патріоти України. "Алл...