
В описі до публікації натякнула, що глядачі зможуть побачити зруйноване окупантами місто в новому сезоні проєкту "Ле Маршрутка" з назвою "Сіверщина". Про це поділилася в Instagram.

"Місцева бабуся розповіла, як пережила страшні обстріли ворога... Коли ховалася від них у підвалі, забирала із собою собак. Вони лягали навколо й зігрівали її... Було холодно й страшно. Всіх собак і котиків, яких не змогли вивезти люди, всі ці місяці підгодовує Алла Максименко, співзасновниця ГО "Будинок бездомних тварин". Дякую", – розповіла Нікітюк.

Раніше ведуча казала, що хоче почати новий сезон програми в Києві й закінчити у Ялті.

Коли явні інваліди не можуть списатися з війська, бо за висновками ВЛК все ще є придатними, аж ніякі не воювавший мажор гламурно демобілізувався, як і служив, вважають вояки. Піар вийшов явно невдалим перед сотнями тисяч бійців та їхніми родинами. Укра...
Хрещення четвертої дитини Притули відбулося у знаковому на тлі масованих російських атак місці — Києво-Печерській лаврі. Зворушливими фотографіями з хрестин волонтер поділився у неділю, 21 червня, на особистій сторінці у Facebook, передають Патріоти Ук...