"Подобалися чорні прикиди, хрести, монашки, круті авто": Актор "Жіночого Кварталу" розповів про бійки і мрію... стати ченцем (відео)

Актор театру "Чорний квадрат", учасник "Жіночого Кварталу", імпровізатор Improv Live Show Володимир Шумко на YouTube-каналі "Поговори зі мною" вперше дав велике відверте інтерв'ю про своє життя, передають Патріоти України.

Володимир розповів, що мріяв у дитинстві стати батюшкою: "Мені подобалися чорні прикиди, хрести, монашки навколо, круті автомобілі. Було дуже схоже на реп! Коли ми приходили до церкви, і я бачив, що батюшки просто так несуть гроші... Атмосфера і цей образ для мене був дуже крутим у той час", - розповідає про свою дитячу мрію Володимир.

Крім того, Вова розповів про свою юність і вплив суспільства на становлення його особистості. "Щоб ти здавався крутим, щоб тебе поважали пацани на районі, потрібно було зробити щось погане. Були постійні бійки, стрілки, навколо кримінальні авторитети. Звичайно, я теж брав участь у цьому. Але вважаю, що це дуже погано, оскільки різні були результати", - згадує Шумко.

А також актор "Жіночого Кварталу" згадав, що одного разу йому так зламали руку, що зараз вона не розгинається.

"Абсолютна тупість": Ксенію Мішину обурила майстриня манікюру, яка відмовилася обслуговувати російськомовних

п’ятниця, 27 травень 2022, 17:56

Українська акторка Ксенія Мішина підняла мовне питання у своєму фотоблогу. Так, артистку обурила новина про те, що у Львові майстриня манікюру принципово відмовилася обслуговувати російськомовних клієнтів. Мішина вважає, це абсолютною тупістю, оскільки...

"Я з'їхала від нього 23 лютого": alyona alyona вперше назвала причину розриву з хлопцем

п’ятниця, 27 травень 2022, 16:56

Українська репвиконавиця alyona alyona напередодні війни розірвала стосунки зі своїм хлопцем, тіктокером Денисом, відомим під псевдонімом YOXDEN, передають Патріоти України. . Як зізналася артистка, вона з'їхала від Дениса 23 лютого, а 24-го сталося п...