Полякова та інші отримали жорстку відповідь: Федишин накинулася на колег за критику

Українська співачка Ірина Федишин не стала мовчати і відповіла на критику своїм зірковим колегам через свою позицію про представників ЛГБТ-спільноти. В Instagram-stories виконавиця розмістила ролик блогера Ростислава Калацинского, передають Патріоти України.

Він висловив свою думку з приводу гучного скандалу, зазначивши, що Федишин, на відміну від Насті Приходько і Олі Полякової, за 15 років кар'єри не випустила жодної російськомовної пісні.

Зі свого боку Ірина згадала Приходько, як вона представляла Росію на Євробаченні-2009. "Настя, патріотизм - це любити свою Батьківщину завжди, а не тільки сьогодні швиденько перевзутися", – написала вона.

А Полякової Ірина згадала, як артистка виступала в кокошнику. "А тепер так. Оля, але краще пізно, ніж ніколи", – заявила вона.

Дісталося і співакові MELOVIN. Виконавиця сказала, що у нього гарні пісні, втім, артист "невихований". "Меловін, красиві у тебе пісні. Але за твою невихованість і нетолерантність - "0" балів", - заявила зірка.

Що сказала Ірина Федишин

Федишин заявила, що на Євробачення-2022 вона "абстрагувалася і одягала рожеві окуляри", тому що їй було дуже важко на це дивитися.

"Я відволіклася від цього. Незважаючи на те, що ЛГБТ – спільнота для мене - це великий гріх, але я цих людей не засуджую. Тому що це їхнє життя, і вони самі її руйнують. Якщо вам так подобається - ми всі будемо відповідати перед Богом. Я - духовна людина, я чітко знаю, що це важкий гріх, але кожен робить висновки. Ми всі різні, ми не святі, всі грішать, будь ласка, - вам подобається себе руйнувати - руйнуйте", - вразила висловлюванням Федишин.

Ірина Білик розповіла, що чоловік Повалій Ліхута дивиться телевізор і радіє вбивствам українців

середа, 29 червень 2022, 8:20

Українська співачка Ірина Білик, будинок якої розгромили російські окупанти, розповіла, що чоловік її колеги Таїсії Повалій, продюсер Ігор Ліхута підтримує "спецоперацію" РФ у нашій країні. За її словами, чоловік дивиться телевізор та щиро радіє вбивст...

Аліна Гросу дала приводи думати, що вона розлучилася зі своїм бойфрендом-актором із РФ

вівторок, 28 червень 2022, 20:14

Шанувальники української співачки Аліни Гросу підозрюють, що вона розлучилася зі своїм коханим Романом Полянським. Відомий російський актор театру і кіно після повномасштабного вторгнення РФ на територію України не висловив свою позицію щодо війни, хоч...