Помер автор культового графіті з поцілунком Брежнєва

У Берліні на 63-му році життя помер художник Дмитро Врубель, автор знаменитого графіті "Господи! Допоможи мені вижити серед цієї смертної любові". Про це повідомляють його знайомі у соцмережах, передають Патріоти України.

Його дружина, художниця Вікторія Тимофєєва, раніше повідомляла у соціальних мережах, що Врубель наприкінці червня заразився коронавірусом та був госпіталізований. Вона також розповіла, що його серце не справлялося із хворобою, і йому ставали апарат допоміжного кровообігу, ввівши в штучну кому.

Одна з найвідоміших у всьому світі робіт Врубеля – графіті «Господи! Допоможи мені вижити серед цього смертного кохання», на якому зображено поцілунок генерального секретаря ЦК КПРС Леоніда Брежнєва та керівника НДР Еріха Хонеккера. Малюнок був зроблений за знімком французького фотографа Режиса Буссю, який 4 жовтня 1979 року зняв у Східному Берліні під час нагородження званням Героя НДР та медаллю імені Карла Маркса генсека компартії НДР Еріха Хонеккера в обіймах Леоніда Брежнєва.

Графіті було намальовано на фрагменті Берлінського муру, і в 2009 році Врубель реставрував свій малюнок. В останні роки Дмитро Врубель жив у Берліні. Зазначимо, що Врубель та його дружина підтримували Україну з початку повномасштабного вторгнення російських окупантів.

"Поїхали в Україну до своїх рідних": Колишній друг Лорак розповів, що на другий день війни її кинула вся команда

неділя, 25 вересень 2022, 12:59

Український режисер Олег Боднарчук розповів, що на другий день війни опальну співачку Ані Лорак кинула вся команда. За його словами, її співробітники повернулися в Україну, передають Патріоти України. "Наскільки я знаю, на другий день після початку вій...

Згадуючи Єлизавету ІІ: Netflix оголосив дату виходу п'ятого сезону "Корони" і опублікував трейлер

неділя, 25 вересень 2022, 9:40

У черговому сезоні найуспішнішого серіалу Великобританії висвітлюватимуться події 1990-х років. П'ятий сезон культового серіалу про королеву Єлизавету II та її велику родину «Корона» стартує 9 листопада. Про це повідомляє видання Hello. . Як і чотири...