Помер зірковий російський актор Андрій Єгоров, уславлений "ментовським" серіалом "Убойна сила"

Серіал про пітерських ментів "Убойна сила"

Радянський, російський актор театру, кіно і ТБ, актор Центрального академічного театру російської армії Андрій Єгоров помер 17 червня на 51-му році життя. Некролог опублікований на сайті театру, зазначають Патріоти України.

"Раптово помер заслужений артист Росії Андрій Павлович Єгоров", - йдеться в повідомленні. Відзначено: на сцені театру Єгоров виконав понад 20 ролей, в тому числі в постановках "Червоне колесо", "Мольєр (Кабала Святош)", "Барабанщиця". Далі - співчуття рідним і близьким артиста.

Андрій Єгоров народився 15 квітня 1970 року в місті Михайлівка Волгоградської області. У 1987-му вступив до Воронезький Державний Інститут Мистецтв. Закінчивши перший курс, пішов служити в армію, а в 1989 році повернувся до Воронежа, щоб продовжити навчання. Після закінчення інституту в 1993 році вступив в трупу Театру Армії.

 Фото: kino-teatr.ru

На екранах - з середини 1990-х: "Час танцюриста", "Далекобійники", "Зірка", "Громадянин начальник", "Охоронець", "Смерш", "Джуна", "Оптимісти", "По той бік смерті" та ін.

"Ти моя сила": Усик зворушливо привітав дружину з річницею весілля

неділя, 25 вересень 2022, 16:48

Український боксер Олександр Усик 25 вересня відзначає 13-ту річницю шлюбу. Історія його кохання з Катериною почалася ще під час навчання. . Олександр зворушливо привітав свою дружину з сімейним святом. Він опублікував пост з теплими словами та поділи...

"Поїхали в Україну до своїх рідних": Колишній друг Лорак розповів, що на другий день війни її кинула вся команда

неділя, 25 вересень 2022, 12:59

Український режисер Олег Боднарчук розповів, що на другий день війни опальну співачку Ані Лорак кинула вся команда. За його словами, її співробітники повернулися в Україну, передають Патріоти України. "Наскільки я знаю, на другий день після початку вій...