Помер знаменитий литовський актор Регімантас Адомайтіс

Першу широку славу йому принес кінофільм 'Ніхто не хотів умирати', також знімався у десятках відомих радянських фільмів

Помер зірка радянського і литовського кіно – актор Регімантас Адомайтіс. Артист помер на 86-му році життя. Про причину смерті невідомо, передають Патріоти України.

"Його діяльність охопили цілу епоху литовської культури", – сказано в некролозі президента Литви Ґітанаса Науседи.

Адомайтіс був актором театру і кіно. Славу здобув грою у фільмі Ніхто не хотів умирати (1965 рік) Вітаутаса Жалакявічюса. Також артист знявся в десятках радянських картин. У 1985 році отримав звання Народний артист СРСР. Мав двох дітей.

"Ми стоїмо до кінця і нас не зламати": Колишній чоловік Ані Лорак українською мовою повідомив про повернення до Києва (фото)

п’ятниця, 1 липень 2022, 23:14

Колишній чоловік співачки Ані Лорак, яка замовчує війну, Мурат Налчаджіоглу повернувся в Україну з Туреччини, куди поїхав зі своєю новою коханою – українською візажисткою Лілією Реус у березні. Про своє прибуття до Києва бізнесмен турецького походження...

"Думки, які сьогодні вдалося перетворити на вірші і музику": Monatik випустив музичний альбом про війну (відео)

п’ятниця, 1 липень 2022, 18:41

Співак Monatik презентував новий музичний альбом. Туди увійшли пісні про війну в Україні. Відео опублікував на YouTube, передають Патріоти України. "Моя особиста музична історія війни, яка, на жаль, триває. Принаймні ті думки, які сьогодні вдалося пере...