Померла актриса радянського кіно - у минулому році вона втратила чоловіка

Померла радянська та російська актриса Анастасія Вознесенська, вдова відомого актора Андрія Мягкова, який пішов з життя торік. Про це пише Telegram-канал "Говорит Москва", зазначають Патріоти України.

Актрисі було 78 років. За даними МХТ імені Чехова, інформація про час та місце прощання і похорону з'явиться пізніше. Нагадаємо, її чоловік Андрій Мягков помер 18 лютого 2021 року. Він відомий за ролями у таких фільмах, як "Іронія долі","Службовий роман".

Анастасія Вознесенська народилася 27 липня 1943 року в Москві. У 1963 році вийшла заміж за свого однокурсника Андрія Мягкова.

У кіно дебютувала в 1966 році, зіграла понад 20 ролей. Широку популярність їй принесла головна жіноча роль у фільмі "Майор Вихор". Також знімалася у таких фільмах, як "Гараж", "Вокзал для двох", "Аварія – донька мента".

З архіву ПУ. Українська співачка та телеведуча "плюсів" моржує оголеною в ополонці (фотофакти)

четвер, 20 січень 2022, 4:00

Лікарі попереджають, плигати частіше двох разів на тиждень в зимову воду - зависоке навантаження на організм. Зовні здорові ветерани моржування вкоротили собі віку через щоденні занурення, помираючи зовні здоровими. Українська співачка Tayanna, яка яки...

У мережі з'явилося повідомлення про смерть скандального репера Моргенштерна

середа, 19 січень 2022, 21:57

У мережі з'явилася новина про серйозні проблеми зі здоров'ям репера Моргенштерна, якого повторно внесли до «чорного списку» Міністерства культури України. Свій стан музикант навіть порівняв зі смертю. За словами Моргенштерна, через погане самопочуття, ...