Померла дружина легенди українського кіно Івана Миколайчука

У ніч на 1 лютого померла співачка, актриса, дослідниця фольклору, дружина актора та режисера Івана Миколайчука Марія Миколайчук. Про це у Facebook повідомив професор Михайло Наєнко, передають Патріоти України.

«Ангели взяли її на крила і вони разом полетіли до Івана … Тепер вони з Іваном не тільки подумки, але дійсно разом. На небесах …» , — написав він.

Марія Миколайчук (Карпюк) народилася 8 квітня 1941 року у селі Витилівка на Буковині. Вона закінчила студію при Чернівецькому музично-драматичному театрі ім. О. Кобилянської, працювала акторкою. З 1961 року почала співати в Українському народному хорі імені Григорія Верьовки.

1962 року вийшла заміж за Івана Миколайчука. З початку 1970-х Марія Миколайчук стала учасницею фольклорного вокального тріо «Золоті ключі». Вона співала разом з Ніною Матвієнко та Валентиною Ковальською.

Знімалася у фільмах «Пропала грамота», «Дівочі мрії», «Тріо „Золоті ключі“», «Білий птах з чорною ознакою» тощо. Останньою її роботою у кіно стала роль Ірини Сергіївни у фільмі Романа Балаяна «Ми є. Ми поряд». Марію Миколайчук поховають поруч з Іваном Миколайчуком на Байковому цвинтарі у Києві.

Дочка Ольги Сумської похвалилася, що продовжує працювати в Росії

середа, 27 вересень 2023, 20:15

"Мене дійсно завжди захоплювали жінки, які вміють і поєднувати кар'єру, і бути турботливою мамою та прекрасною дружиною. Я люблю діяльних людей, які не сидять на місці, розвиваються, вигадують, творять, ростуть і йдуть уперед. Час змушує нас жити тут і...

"Тривалий процес реабілітації":Алієв розповів, в якому зараз стані перебуває госпіталізований Мілевський

середа, 27 вересень 2023, 16:55

Стан колишнього нападника київського "Динамо" Артем Мілевського, який перебуває в одній із столичних клінік, де лікується від алкогольної залежності, починає покращуватись. При цьому на ексгравця збірної України чекає дуже тривалий процес реабілітації....